Vánoční trhy nedaleko hranic: Polsko

5 minut čtení 26.10.2023 Vánoce

Zveme vás do přehledu vánočních trhů, které najdete na polské straně nedaleko hranic. Vybrali jsme pro vás 5 míst, které vřele doporučujeme navštívit. Jednotlivé vánoční trhy mají své termíny i otevírací doby, proto plánujte předvánoční výlety podle jejich programů. Věříme, že se vám budou tipy líbit a pošlete nám nějaké fotky z vánoční atmosféry polských trhů, které se vám budou určitě líbit.


Vánoční trhy v Evropě: Maďarsko

8 minut čtení 26.10.2023 Vánoce

Maďarsko možná nepatří mezi státy, které si vybavíme, když mluvíme o vánočních trzích. To je ale velká škoda! Právě jarmarky v maďarských městech patří k těm nejvelkolepějším v Evropě. Dnes se společně podíváme na ty v Budapešti, Debrecínu a Segedínu.

VAnoAnA-trhy-MaAarsko-2


Vánoční trhy nedaleko hranic: Rakousko

7 minut čtení 26.10.2023 Vánoce

Dnes pokračujeme s naším vánočním speciálem, který si vzal za úkol informovat o tom, kam si letos zajet na adventní trhy, které najdete nedaleko hranic! Dnes společně navštíme další německy mluvící zemi, která je pro své vánoční trhy velmi známá - Rakousko. Podíváme se nejen do hlavního města Vídeň, ale i na jiných místa, která jsou na Vánoce ještě o něco více kouzelné než v průběhu roku.


Vánoční trhy nedaleko hranic: Německo

5 minut čtení 25.10.2023 Vánoce

Vítáme vás u série článků, které vás vezmou na výlet na vánoční trhy. Zvolili jsme místa v okolních státech, které jsou jen pár hodin od hranic. V tomto článku se vydáme do Německa. Na závěr vás nemůžeme tradičně ochudit ani o rychlou lekci němčiny. Tentokrát však s vánoční tématikou. 


5 tipů jak na vánoční atmosféru doma!

4 minuty čtení 15.12.2021 Vánoce

Vánoce už jsou za dveřmi, a proto je potřeba se na ně pořádně naladit! Máte už napečené cukroví? Pokud ano, tak se máte čím pyšnit. Ale tak či onak pro vás máme vánoční bucket list, abyste se naladili na kouzelnou vánoční atmosféru. A nebojte se, úklidu se to rozhodně netýká. Zachumlejte se do své oblíbené deky, pohodlně se usaďte a přečtěte si pár tipů, jak na zpříjemnění vánoční atmosféry doma.


  • 1 - 5 z 30 článků