6 tipů jak se připravit na výlet do Říma

5 minut čtení 28.09.2022

Nedávno jsme se společně podívali do kouzelné Paříže. Dnes si ale uděláme výlet do historického Říma. Na závěr se tradičně naučíme pár italských frází pro pohodlné cestování. Článek vám také odhalí několik užitečných tipů, díky kterým si Řím užijete ještě více. Těšíte se?

 


5 míst jako stvořených na saunování v ČR!

5 minut čtení 14.09.2022 Hotely Tipy

Pochmurné podzimní počasí v někom vyvolá opravdu velký stesk po létě. A představa, že za chvíli přijde ještě dlouhá zima, může být pro spoustu lidí více než děsivá! Není divu, že je saunování jednou z oblíbených podzimních (a zimních) aktivit. Kromě dlouhého seznamu zdravotních benefitů nám totiž dokáže zkrátit dlouhé čekání na teplé letní měsíce. V Česku máme spoustu hotelů, které nabízejí nejrůznější sauny. My jsme si pro dnešní článek připravili hned 5 tipů, kam se za saunováním můžete vydat


6 míst kam jít v Praze na houby

6 minut čtení 31.08.2022

Po parném létě konečně spadlo několik dešťových kapek a mohli bychom se možná dočkat houbové úrody. Jistě má každý svá oblíbená místa, kde zaručeně vždy nalezne bohatou nadílku. Kde ale naplnit košík houbami v Praze? Na to se podíváme v dnešním článku.


8 netradičních lokací ubytování, kde si nabijete i své auto

8 minut čtení 08.08.2022 Tipy Cestování

České hotely válí, co se týče připravenosti na elektromobilitu. Koukněte na seznam těch nejzajímavějších míst, kde si společně s nabytím relaxu a pohody můžete nabít své auto. Některá místa vás možná překvapí, protože hotely nabízející službu dobíjení elektromobilů jsou jak na horách mezi vinicemi i v zámeckém komplexu. Stačí si vybrat a vyrazit na cesty.


Jak se připravit na nevítané situace na dovolené

Cestování má občas i stinnou stránku. Dlouhé fronty na letišti, opožděný kufr, unuděné děti nebo třeba ježek v noze. To vše se zdá snadno řešitelné. Možná i je, ale proč takové situaci rovnou nepředejít? Pro tipy a triky k příjemnému cestování čtěte dál… Ničeho se ale nebojte! Víte, jak se lidově říká – „štěstí přeje připraveným“.


  • 1 - 5 z 336 článků