Blog eHotel.cz

Uplatněte své benefity na podzimní wellness!

4 minuty čtení 23.09.2018

Krásné babí léto pozvolna střídá pestrobarevný podzim. Příroda září v odstínech zelené, žluté, oranžové a hnědé. Dny se pomalu krátí, noci prodlužují. Na podzim se příroda postupně připravuje na zimu. Připravte se na zimní sezónu i vy, a to  v jednom z našich ojedinělých wellness hotelů. Zažijte wellness pobyt na zrekonstruovaném barokním statku, v lázeňském hotelu, nebo na horách!


Měsíční trip po USA!

Miri se nám vrátila z měsíční dovolené z USA a nás zajímalo, jak se jí tam líbilo, co zajímavého zažila a co dobrého ochutnala. Pokud i Vás zajímají její zážitky z cest, čtěte dále! Dozvíte se například, co je potřeba vyřídit před cestou, či zda jí chutnají hamburgery. 


Colour of Ostrava!

2 minuty čtení 09.07.2018 Výlety Kultura

Letošní Colours of Ostrava se blíží! 18.-21.7.2018 areál Dolní Vítkovice. N.E.R.D., Kygo, Jessie J., London Grammar, Kaleo, Paul Kalkbrenner, Mura Masa a mnoho dalších. Na kterého interpreta se těšíte nejvíce?

colours


S ocelotkou Lucinkou na kolech

Blíží se prodloužený červencový víkend a my usilovně přemýšleli nad tím, jak jej aktivně využít s našimi malými sportovci. Na nápady jsme se ptali ocelotky Lucinky. Ta nám poradila vzít děti na kola. A kam? Říkala, že jí se nejvíce líbí na jihu Moravy, nebo v okolí Třeboně. Pokud je léto opravdu parné, vydává se do jižních Čech, kde se před jízdou "smočí" v Lipenské přehradě. 

   • 1 - 5 z 278 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací