Přehled hotelových hvězdiček v ČR + zajímavosti

5 minut čtení 30.01.2023 Hotely Tipy

Chcete se orientovat v kategoriích hotelových hvězdiček? Připravili jsme si pro vás užitečný přehled, co jednotlivé hvězdičky znamenají a co můžete v daném ubytovacím zařízení čekat. Od těch nejluxusnějších hotelů s početnou obsluhou (kategorie Luxus) až po nejjednodušší formy ubytování se základním vybavením pokojů a recepcí (kategorie Tourist). Navíc přidáme i zajímavosti, na které je potřeba si dávat pozor.


TOP 4 destinace, které musíte v roce 2023 navštívit

Nový rok začínáme v plné cestovatelské parádě. Dnes se letem světem podíváme na místa, které stojí za to navštívit. Ať už v tomto roce, nebo kdykoliv jindy. Tato místa můžete navštívit v různá roční obobí a vytěžit tak z toho to, co preferujete. Za nás jsou to jednoznačně místa, která vzbudí emoce v každém z vás. Proč? To vám odhalíme v článku.


Thajsko za 14 dní: Z Phuketu na Ko Tao

11 minut čtení 04.01.2023 Cestování

Thajsko je dlouhodobě oblíbenou exotickou destinací, kam se zkrátka za svůj život vydá snad každý turista alespoň jednou. Je oblíbené pro svou různorodost, kterou nabízí ve všech směrech, na jedné straně si zde užijete relax na pláži a na té druhé straně to v Thajsku umí pořádně žít nočním životem. Na své si přijdou milovníci přírody, i milovníci architektury a městského prostředí. V dnešním článku vám představíme itinerář na dvoutýdenní putování Thajskem.


4+5 tipů, jak se perfektně připravit na hory

6 minut čtení 21.12.2022 Sport Cestování

V dnešním článku jsme si pro vás připravili malý manuál na to, jak se připravit na lyžařskou výpravu do hor. Dozvíte se, co všechno si s sebou sbalit a také co všechno udělat před cestou, abyste byli na cestu opravdu dobře připraveni a nic vás nezaskočilo. Tady je našich 4+5 tipů na perfektní lyžařský zážitek!


Kde vás v Česku obslouží robot?

Překvapte své děti nebo kamarády zážitkem v podobě robotického číšníka. Několik hotelů v Česku přivítalo ve svém týmu obsluhy restaurace roztomilou, robotickou kočičku jménem BellaBot (tzv. efektivní rozvážka jídel a nádobí po restauracích). eHotel vám přináší 3 tipy, kde se s ní můžete setkat a zároveň si užít pěkný víkend a skvělou kuchyni. 


  • 1 - 5 z 349 článků