5 tipů na netypické valentýnské destinace

Chcete vyrazit na romantický výlet, ale zároveň se vyhnout davům v Paříži, Benátkách či Veroně? Ať už jste dobrodružný pár, romantické duše, nebo jen toužíte po malebném úniku do zahraničí, inspirujte se naším výběrem netypických valentýnských destinací. Představíme vám jak vzdálenější místa, tak i ty blízko českých hranic, která vás okouzlí svými romantickými uličkami či krásnými výhledy.


ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY v roce 2024: Na co se připravit?

2 minuty čtení 21.12.2023 Tipy

Nadcházející rok s sebou přinese nemálo změn a jednou z nich budou změny v zaměstnaneckých benefitech. Z našeho červnového průzkumu vyplývá, že téměř 60 % lidí, kteří v práci benefity dostávají, své body využívají právě na dovolenou. Přinášíme proto stručné a přehledné informace o tom, jak to s cestováním za benefitní body v roce 2024 bude. 


Na www.ehotel.cz můžete za benefity procestovat celý svět!


7 destinací pro neobyčejné lyžařské zážitky

5 minut čtení 06.12.2023

S přicházející sněhovou nadílkou i u nás v ehotelu začínáme myslet na zimní radovánky. Kromě bruslení na zamrzlých rybnících a sáňkování na zasněžených kopcích je oblíbenou zimní aktivitou lyžování. A právě na to si dnes posvítíme. Kam jet za pořádnou lyžovačkou a zažít tak mimo jiné i neobyčejný zážitek? I to se dočtete v dnešním článku.


INSPIRACE: Levné destinace pro příští dovolenou

7 minut čtení 22.11.2023 Tipy Cestování

Přiznejte se, kdo už plánuje dovolenou na další rok? My v ehotel.cz totiž máme seznam destinací, do kterých bychom se chtěli vydat... a ten seznam je nekonečně dlouhý. A řekli jsme si, že se s vámi podělíme o tipy na levné destinace po celém světě, protože přestože se jedná o levné krajiny, rozhodně nebudete ochuzeni o zážitky, ba naopak! 

Nezapomeňte, že po celém světě můžete cestovat za benefity. Jak na to? Přečtěte si, jak můžete uplatnit benefity na cestování.


8 tipů na Silvestr v zahraničí

4 minuty čtení 08.11.2023

Už vás nebaví tradiční pojetí silvestrovských oslav u nás Česku? Možností, kam vyrazit, je několik. Zemí, které slaví příchod nového roku jindy než v noci na 1. ledna, je na světě jen hrstka. Proto, když se vydáte téměř kamkoliv za hranice, budete mít možnost poznat zdejší silvestrovské oslavy. My vám dnes přinášíme 8 tipů na zahraniční destinace vhodné pro oslavu nového roku 2024.


  • 1 - 5 z 372 článků