4+5 tipů, jak se perfektně připravit na hory

6 minut čtení 21.12.2022 Sport

V dnešním článku jsme si pro vás připravili malý manuál na to, jak se připravit na lyžařskou výpravu do hor. Dozvíte se, co všechno si s sebou sbalit a také co všechno udělat před cestou, abyste byli na cestu opravdu dobře připraveni a nic vás nezaskočilo. Tady je našich 4+5 tipů na perfektní lyžařský zážitek!


S ocelotkou Lucinkou na kolech

4 minuty čtení 15.06.2018 Sport

Blíží se prodloužený červencový víkend a my usilovně přemýšleli nad tím, jak jej aktivně využít s našimi malými sportovci. Na nápady jsme se ptali ocelotky Lucinky. Ta nám poradila vzít děti na kola. A kam? Říkala, že jí se nejvíce líbí na jihu Moravy, nebo v okolí Třeboně. Pokud je léto opravdu parné, vydává se do jižních Čech, kde se před jízdou "smočí" v Lipenské přehradě. 

 
Bikerský ráj v Rychlebských horách

2 minuty čtení 26.07.2016 Sport

Jezdíte na horském kole a chcete zažít trochu adrenalinu? Vezměte svůj bike a pojeďte na Rychlebské stezky! Špičkově upravené stezky pro horská kola vedou krásnou přírodou Rychlebských hor po úzkých pěšinkách, skrze hluboké lesy, přes brody horských potůčků i kolem obrovských žulových balvanů. Cílem není najet co nejvíce kilometrů, nýbrž užít si rychlou jízdu skrze jedinečnou krajinu.

Rychlebské stezky


  • 1 - 5 z 37 článků