5 hradů a zámků, kam můžou i pejsci

4 minuty čtení 15.11.2021 Historie

Přes 70 % obyvatel České republiky má v domácnosti psa, víte to? Je stále větší trend, že si páníčkové své čtyřnohé kamarády berou všude s sebou. Do práce, nebo třeba na dovolenou! Některé české památky své dveře otevírají právě i pro mazlíčky a tak vám přinášíme 5 tipů na hrady a zámky, kam se můžete vydat všichni společně


Podzimní prázdniny: 4 tipy na oblíbená ubytování pro rodinu

7 minut čtení 10.10.2021 Historie

Podzim už je dávno tady a na dveře klepou podzimní prázdniny! Vybrali jsme pro vás 4 oblíbená ubytování, kam rádi jezdí rodiny s dětmi. A ať máte s plánováním podzimních prázdnin méně práce, rovnou vám k nim přidáme tipy na turistické cíle v okolí. Podzimní prázdniny ve školním roce 2021/2022 vychází na středu 27. října a pátek 28. října. Tak schválně, kam za benefity vyrazíte tentokrát?


Letní roadtrip: Saint Tropez, švýcarská města a kouzelný zámek Neuschwanstein! ČÁST 2/2

9 minut čtení 21.07.2021 Historie

V minulém díle letního roadtripu jsme se podívali na rakouská jezera Wolfgangsee a Hallsatt, projeli jsme Benátky a další Shakespearovská města, dokonce jsme si prohlédli proslulou šikmou věž v Pise a navštívili kasino v Monaku. Dnes vám přinášíme pokračování letního roadtripu Evropou, na kterém za 14 dní navštívíte 5 států!


Letní roadtrip: od rakouských jezer až do Francie! ČÁST 1/2

11 minut čtení 13.07.2021 Historie

Nemůžete se rozhodnout, kam v létě na dovolenou a už vás omrzelo pouhé válení se s knížkou na hotelovém lehátku? Pak může být roadtrip tou pravou dovolenou právě pro vás! Nevíte, co je to roadtrip? V podstatě  je to dlouhý výlet autem, který má mnoho zastávek a odvezete si z něj spoustu zážitků a vzpomínek. Naplánovali jsme pro vás trasu, která provede přes 5 evropských států za 14 dní!

Využijte eHotel.cz a nechte si za benefity proplatit ubytování kdekoliv po světě!

TO CHCI ZKUSIT!!!


Jedeme na Jižní Moravu! Tipy na výlety po celém kraji.

5 minut čtení 02.06.2021 Historie

Jihomoravský kraj nabízí všechno - slunce, dobré jídlo, nejlepší víno a také přátelské lidi na každém rohu. Je to zkrátka ideální místo na letní dovolenou, nebo třeba jen na prodloužený víkend. Věřte ale, že se sem budete chtít stále zase a znovu vracet. Kraj se dá rozdělit do 5 regionů - Moravský kras a okolí, Brno a okolí, ZnojemskoPodyjí, PálavaLednicko-Valtický areál a nakonec Slovácko. Pro skvělých 7 tipů na výlety po celém kraji čtěte dále!

Ubytujte se na Jižní Moravě za benefity!


  • 1 - 5 z 31 článků