Save 300 CZK on orders over 3,000 CZK with code LETO300 | 500 CZK over 5,000 CZK with LETO500 | 700 CZK over 7,000 CZK with LETO700 Reservation

Apartmány Třeboň Vila Evio

Apartmány Třeboň Vila Evio | Třeboň

Pay with Benefits

Pay with Benefits
Edenred Benefit Plus Benefity Pluxee eBenefity
calendar icon
Rooms 1
1. room
Select the number of persons and click the Search button.

Amenities

Rooms

TV
Wireless internet
Hotel textiles
Bath
Toilet
Fridge
Microwave oven
Non-smoking area
Type of accommodation
Oven
Size of the room
Bed types
Number of bedrooms
DVD player
Shower
Kitchen

Hotel

Wireless internet
Pets (177 Kč/day)
Parking
Conference/public room
TV
Darts
Table tennis
Restaurant
Massages
Bubble bath
Wellness/spa

Catering

Surroundings

Bus stop
Train station

Reviews

0 reviews

Conditions

Arrival possible from

Departure until

The accommodation price includes a tourist fee

About the Hotel

Apartmány Třeboň Vila Evio

Na Kopečku 500

37901 Jindřichův Hradec Třeboň

Write to Us

Rodinné apartmány Vila EVIO se nacházejí v prvorepublikové vile v klidné části Třeboně – Na Kopečku. 

Ve vilce se nacházejí dva útulné prostorné rodinné apartmány s výhledem do zahrady. A nově nabízíme také luxusní zahradní bungalov s prostornou dřevěnou terasou s posezením. V zahradě naleznete sluneční terasu s grilem a udírnou, pergolu s posezením a různá zákoutí, kde můžete pod stromy relaxovat a vychutnávat klidnou atmosféru Třeboně. Parkování je zajištěno pod pergolou, nebo v zahradě, na kola je připravena uzamykatelná kolárna. Celková kapacita vilky je 11 lůžek s možností postýlek pro miminka. 

Poloha všech apartmánů umožňuje bezproblémový příjezd autem, kde v zahradě nebo pod pergolou zaparkujete. Apartmány jsou nekuřácké, vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty, lázeňské hosty, kteří chtějí ubytování v soukromí.

About rooms

Apartmán I

Luxusní rodinný apartmán v přízemí vily pro 2-5 osob se samostatným vstupem a vstupní halou s posezením. V apartmánu naleznete prostornou ložnici s manželskou postelí, jednolůžko, šatní skříně + možnost postýlky pro miminko. Všechna okna jsou s výhledem do zahrady, mají venkovní rolety a sítě proti hmyzu. Z chodby se vchází do prostorného obývacího pokoje, kde jsou starobylá kachlová kamna a přímý vstup na terasu s markýzou. Obývací pokoj je rozdělen posuvnými dveřmi, kde se nachází kvalitní manželská postel. Obývací pokoj je vybaven moderní TV s plochou obrazovkou s internetem a HDMI kabelem, pohodlná sedací souprava a výhled do zahrady a na terasu. V prostorné samostatné kuchyni naleznete posezení pro 4 osoby, rohovou kuchyňskou linku s veškerým vybavením pro vaření jako doma (sklokeramická deska, trouba, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnka, toustovač, šlehač, lednička s mrazáčkem, dětské nádobí, dětská židlička …) Z chodby vstoupíte také do prostorné koupelny se sprchovým koutem, dvojumyvadlem, WC, bidetem + pračka. (ručníky, fén a toaletní potřeby jsou samozřejmostí). Vanička pro miminka na vyžádání. V ceně apartmánu je free WIFI, kryté stání pod pergolou s kamerou, kolárna, sluneční terasa s grilem a prostorná zahrada pro Vaše děti, kde si mohou v bezpečí hrát.

Apartmán II

Prostorný rodinný apartmán v podkroví vily pro 2-6 osob se samostatným vstupem po venkovním schodišti. V apartmánu naleznete 2 oddělené ložnicepro 2 osoby + možnost postýlky pro miminko a pro 4 osoby se samostatným vstupem z chodbičky, postele jsou vybaveny zdravotními matracemi. Střešní okna se žaluziemi jsou směřována na jih a do zahrady. Obývací pokoj je vybaven moderní TV s plochou obrazovkou a s internetem, HDMI kabelem, rohovou sedací soupravou. Z obývacího pokoje je přímý vstup na balkon s posezením s výhledem do zahrady. Z chodbičky vstoupíte také na samostatné WC a prostorné koupelny s rohovou vanou a umyvadlem. (ručníky, fén a toaletní potřeby jsou samozřejmostí). V samostatné kuchyni naleznete posezení pro 4 osoby + dětská židlička, kuchyňskou linku se sklokeramickou deskou a myčkou (dále rychlovarná konvice, lednice s mrazáčkem, mikrovlnka, šlehač …) V ceně apartmánu je free WIFI, kryté stání pod pergolou s kamerou, kolárna, pergola s grilem a posezením a prostorná zahrada 2000m2 pro Vaše děti, kde si mohou v bezpečí hrát.

Surroundings

Vilka je v blízkosti přírody a cyklostezek. Cyklostezka směr Opatovický rybník je přímo pod domem, další cyklostezka směr Pergola u sv. Víta, je vzdálená cca 300m. Procházková vzdálenost do centra (Masarykovo náměstí, Třeboňský zámek, Bertiny lázně) je 1.200m.