S ocelotkou Lucinkou na kolech

4 minuty čtení 15.06.2018 Sport

Blíží se prodloužený červencový víkend a my usilovně přemýšleli nad tím, jak jej aktivně využít s našimi malými sportovci. Na nápady jsme se ptali ocelotky Lucinky. Ta nám poradila vzít děti na kola. A kam? Říkala, že jí se nejvíce líbí na jihu Moravy, nebo v okolí Třeboně. Pokud je léto opravdu parné, vydává se do jižních Čech, kde se před jízdou "smočí" v Lipenské přehradě. 

 
Bikerský ráj v Rychlebských horách

2 minuty čtení 26.07.2016 Sport

Jezdíte na horském kole a chcete zažít trochu adrenalinu? Vezměte svůj bike a pojeďte na Rychlebské stezky! Špičkově upravené stezky pro horská kola vedou krásnou přírodou Rychlebských hor po úzkých pěšinkách, skrze hluboké lesy, přes brody horských potůčků i kolem obrovských žulových balvanů. Cílem není najet co nejvíce kilometrů, nýbrž užít si rychlou jízdu skrze jedinečnou krajinu.

Rychlebské stezky


Na kole kolem Světa a ještě dál!

3 minuty čtení 14.06.2016 Sport

Léto už klepe na dveře a s ním je tu i nová cyklosezóna! V prvním dílu našeho seriálu Cyklotoulky se vydáme do krajiny rybníků a krásné přírody okolo jihočeské Třeboně. Zdejší rovinaté cyklostezky přímo vybízejí k výletům. Kde jinde se navíc můžete vydat na kole kolem Světa? Tak naložte kola a hurá do Třeboně!

Třeboň


  • 1 - 5 z 36 článků