Blog eHotel.cz


Bruslení pod Žižkovskou věží

1 minuta čtení 22.12.2015 Rozhledny

Na zamrzlé rybníky či řeky si letos budeme muset ještě nějakou chvíli počkat… Zabruslit si však můžete, i když jsou teploty nad nulou! Přijďte si užít skvělou zábavu na bruslích pod jednu z nejvyšších staveb v České republice! Čeká na Vás nezapomenutelná atmosféra, vůně tradičního svařáku i vybrané grilované speciality.

Bruslení pod Žižkovskou věží

Seriál "Rozhlédněte se s námi po Česku" je u konce

1 minuta čtení 23.11.2015 Rozhledny

Přinášíme Vám přehled všech devíti rozhleden, se kterými jste se v průběhu podzimu pravidelně setkávali na našem blogu. Česká republika je rozhlednami doslova posetá, náš seriál byl tedy pouze malým výčtem z dlouhého seznamu, který ale přesto dostatečně vypovídá o tom, že česká krajina je opravdu jako zahrádka. :) Pojďte se tedy spolu s námi naposledy rozhlédnout po Česku!

Štěpánka

stepanka-2.jpg

Poledník

polednik-2.jpg

Hýlačka

hylacka-1.jpg

Kleť

klet-3.jpg

Křížová hora

krizova-hora-1.jpg

Brdo

brdo.jpg

Minaret

minaret-2.jpg

Trigon

Petřín

petrin.jpg

Petřínská rozhledna - příběh o splněném snu

3 minuty čtení 17.11.2015 Rozhledny

Petřínská rozhledna je mladší sestrou Eiffelovy věže. Svého staršího sourozence však o trochu přerostla – měří totiž úctyhodných 378 m, což je o celých 17 metrů více než pařížská dominanta. Pojďte se s námi podívat do pozoruhodné historie této rozhledny, která je neodmyslitelnou součástí pražského panoramatu, a nechte si vyprávět příběh jejího vzniku.


Trigon - nová rozhledna na Jindřichohradecku

1 minuta čtení 11.11.2015 Rozhledny

Nedaleko vrcholu zvaného Rýdův kopec, v nadmořské výšce 551,5 m n. m., se tyčí zbrusu nová rozhledna Trigon. Tato 33 metrů vysoká věž s půdorysem rovnoramenného trojúhelníku byla slavnostně otevřena v červenci tohoto roku a vzhledem k jejímu výbornému umístění na dosah od Jindřichova Hradce se těší velké oblibě široké veřejnosti.


  • 1 - 5 z 13 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací