Kde vás v Česku obslouží robot?

5 minut čtení 28.11.2022 Pro děti

Překvapte své děti nebo kamarády zážitkem v podobě robotického číšníka. Několik hotelů v Česku přivítalo ve svém týmu obsluhy restaurace roztomilou, robotickou kočičku jménem BellaBot (tzv. efektivní rozvážka jídel a nádobí po restauracích). eHotel vám přináší 3 tipy, kde se s ní můžete setkat a zároveň si užít pěkný víkend a skvělou kuchyni. 


Jak se připravit na nevítané situace na dovolené

5 minut čtení 03.08.2022 Pro děti

Cestování má občas i stinnou stránku. Dlouhé fronty na letišti, opožděný kufr, unuděné děti nebo třeba ježek v noze. To vše se zdá snadno řešitelné. Možná i je, ale proč takové situaci rovnou nepředejít? Pro tipy a triky k příjemnému cestování čtěte dál… Ničeho se ale nebojte! Víte, jak se lidově říká – „štěstí přeje připraveným“.


Po stopách Rumcajse aneb Jičín, město pohádek

4 minuty čtení 20.07.2022 Pro děti

"Uprostřed hlubokého a temného lesa nazývaného Řáholec žil vousatý švec, který se jmenoval Rumcajs. Tento švec měl červený klobouk a kalhoty a na nohou nosil černé nebo hnědé boty. Rumcajs bydlel v jeskyni společně se svojí krásnou ženou a maličkým čiperným synem Cipískem…" Ne nadarmo se Jičínu říká město pohádek. Rumcajs, Manka a Cipísek se jistě zasloužili o proslavení tohoto opravdu pohádkového města v Českém Ráji. A dnes se právě po stopách loupežníka Rumcajse vydáme Jičín prozkoumat.


12 šikovných rad, jak ušetřit na dovolené

9 minut čtení 22.06.2022 Pro děti

Rádi byste letos k moři? Nevychází vám na dovolenou dostatek financí? Máme pro vás pár tipů, jak na dovolené ušetřit nemalé peníze a užít si tak zasloužený odpočinek za dobrou cenu. Ceny rychle rostou jak u nás, tak i v zahraničí, proto pár tipů jak na levnější dovolenou se může hodit.


10 muzeí v Česku, kde se rozhodně nudit nebudete

9 minut čtení 11.05.2022 Pro děti

Pomalu se blíží datum, kdy se tradičně slaví Mezinárodní den muzeí. Tento den každoročně připadá na 18. května a my pro vás máme několik tipů, jak symbolicky můžete tento den oslavit návštěvou některého z českých muzeí. Ale nebojte se, máme pro vás taková muzea, která vás překvapí, jak zábavnou náplní dne mohou být!


  • 1 - 5 z 71 článků