Blog eHotel.cz

15 zemí a jejich Velikonoční dobroty

2 minuty čtení 26.03.2021 Pro děti

Jak osvěžit Velikonoce v lockdownu? Vycestujte ve své kuchyni. Věděli jste, že pomalu každá kultura má svá velikonoční/jarní jídla? Podívejme se spolu díky 15 receptům po celém světě. Schválně kolik zemí ve svém velikonočním receptu používá vejce?


4 nápady jak cestovat po celém světě z postele

5 minut čtení 08.03.2021 Pro děti

Už dříve jsme vám radili, jak si alespoň trochu přičichnout k cestovatelské atmosféře z pohodlí domova a zavzpomínat tak na řadu dovolených. Dnes vám však představíme netradiční cestovatelské volnočasové aktivity, které vás nejen snadno přiblíží do vaší vysněné destinace, ale také zabaví celou rodinu při dlouhých chvílích v lockdownu a to všechno klidně od vás z postele či gauče!

 S ocelotkou Lucinkou na kolech

4 minuty čtení 15.06.2018 Pro děti

Blíží se prodloužený červencový víkend a my usilovně přemýšleli nad tím, jak jej aktivně využít s našimi malými sportovci. Na nápady jsme se ptali ocelotky Lucinky. Ta nám poradila vzít děti na kola. A kam? Říkala, že jí se nejvíce líbí na jihu Moravy, nebo v okolí Třeboně. Pokud je léto opravdu parné, vydává se do jižních Čech, kde se před jízdou "smočí" v Lipenské přehradě. 

 


3 Tipy kam na Den dětí

3 minuty čtení 24.05.2018 Pro děti

Máte malé děti a přemýšlíte, jak s nimi oslavit Den dětí? Den dětí letos připadá na pátek, a proto navrhuji využít příležitosti a udělat si s nimi prodloužený víkend. Zapomeňte na práci, užijte si sluníčka a využijte firemní benefity.  


  • 1 - 5 z 61 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací