12 šikovných rad, jak ušetřit na dovolené

9 minut čtení 22.06.2022 Pro děti

Rádi byste letos k moři? Nevychází vám na dovolenou dostatek financí? Máme pro vás pár tipů, jak na dovolené ušetřit nemalé peníze a užít si tak zasloužený odpočinek za dobrou cenu. Ceny rychle rostou jak u nás, tak i v zahraničí, proto pár tipů jak na levnější dovolenou se může hodit.


Kam za jarní procházkou v Praze

5 minut čtení 17.02.2022 Pro děti

Jaro už je pomalu za dveřmi, a proto je čas naplánovat, kam se v první teplejší dny vyrazit projít. Dnes vám dáme tipy, které pražské parky a sady jsou nejvhodnější na takovu jarní procházku. Možná vás překvapí, kolik zeleně v Praze najdete a nemusíte za ní mnohdy ani daleko z centra. Objevíte tu ale i takové, kde na rušné centrum velkoměsta zcela zapomenete


6 zimních výletů na horách s kočárkem

6 minut čtení 17.01.2022 Pro děti

Kam vyrazit s těmi nejmenšími za horským dobrodružstvím? Máme pro vás šest tipů na horské výlety, kam můžete pohodlně vzít kočárek. Krkonoše, Jeseníky i Šumava skýtají opravdu krásná a příjemně dostupná místa. Využijte tyto tipy a jeďte na rodinnou dovolenou i v zimě.


Podzimní prázdniny: 4 tipy na oblíbená ubytování pro rodinu

7 minut čtení 10.10.2021 Pro děti

Podzim už je dávno tady a na dveře klepou podzimní prázdniny! Vybrali jsme pro vás 4 oblíbená ubytování, kam rádi jezdí rodiny s dětmi. A ať máte s plánováním podzimních prázdnin méně práce, rovnou vám k nim přidáme tipy na turistické cíle v okolí. Podzimní prázdniny ve školním roce 2021/2022 vychází na středu 27. října a pátek 28. října. Tak schválně, kam za benefity vyrazíte tentokrát?


7 výletů po ČR, které nadchnou i vaše děti!

6 minut čtení 08.09.2021 Pro děti

Prázdniny už jsou pár dní za námi a s nimi i čas dlouhých letních dovolených. Nadešel čas víkendového výletování. A když těm naším nejmenším začala škola, v tomhle článku najdete inspiraci na místa, kde si to užijí děti každého věku a odreagují se od školních povinností. Do začátku podzimu nám ještě zbývá pár dní, tak si zabalte batůžky a vyrážíme!


  • 1 - 5 z 66 článků