Blog eHotel.cz

Kam na výlet po lockdownu? 14 tipů na jarní výlety po celé ČR.

7 minut čtení 14.04.2021 Příroda

Venku je krásně a to nás všechny cestovatele a turisty zajisté svádí k jednomu - a tím jsou myšlenky na krásné jarní výlety. Všude to vykvétá, příroda se probouzí, ale zatím jsme se mohli podívat tak akorát k hranicím našeho okresu. A protože se k nám dostala zpráva, že bude omezení pohybu brzy končit, rozhodli jsme se pro vás sepsat seznam míst po celé České republice, která chcete na jaře vidět.

Dodržujme při jarních výletech a procházkách všechna hygienická opatření, buďme ohleduplní a nosme roušky nebo respirátory. Pandemie tu stále je, přestože se opatření rozvolňují.


Tipy na ideální výlety pro pejskaře!

7 minut čtení 01.03.2021 Příroda

Už vám dochází nápady, kde Vašeho pejska unavit a on vám zatím doma trhá bačkory? Máme pro vás několik tipů na výlety s pejsky na místa, kde jsou vítáni. Najdete zde vše od dlouhých túr pro sportovní povahy, přes kratší procházky až po tipy na místa, u kterých byste možná nečekali, že zde budou vítanými hosty. Na konci článku si také přečtěte, co je dobré nezapomenout na celodenní výlet s pejskem, abyste si jej užili všichni.       Pejsek
5 snových míst Orlických hor

4 minuty čtení 11.10.2020 Příroda

Toužíte po odpočinku? Chcete pryč z ruchu města? Vypravte se do Orlických hor. Najdete tu hrady, zámky, vojenské pevnosti a technické památky. Také jsou oblíbenou oblastí pro turistiku a cyklistiku díky množství udržovaných tras. Rádi bychom Vám představili 5 míst, kam se musíte vydat, pokud se rozhodnete vyrazit právě do Orlických hor. 


  • 1 - 5 z 49 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací