12 šikovných rad, jak ušetřit na dovolené

9 minut čtení 22.06.2022 Hotely

Rádi byste letos k moři? Nevychází vám na dovolenou dostatek financí? Máme pro vás pár tipů, jak na dovolené ušetřit nemalé peníze a užít si tak zasloužený odpočinek za dobrou cenu. Ceny rychle rostou jak u nás, tak i v zahraničí, proto pár tipů jak na levnější dovolenou se může hodit.


TOP 7 hotelů, které navštívit v roce 2022

5 minut čtení 19.01.2022 Hotely

Říká se, že s novým rokem je třeba vykročit tou správnou nohou, aby se nám v daném roce dařilo. My v ehotelu si myslíme, že je třeba se vydat správným směrem, abychom si hezky užili volný čas, který je občas potřeba. Proto jsme vybrali 7 atraktivních hotelů, kam dooporučujeme vyrazit! Všechny další informace o daných hotelech najdete na našich stánkách.


NOVINKA: Obleťte svět za benefity!

2 minuty čtení 05.01.2022 Hotely

Že neexistuje dovolená snů za zaměstnanecké benefity? Existuje! Díky eHotelu si ji navíc můžete naplánovat podle svých představ od A do Z, a to kompletně za vaše benefity! V tomto článku vám prozradíme, jak si takovou dovolenou snů zařídit a jak si za benefity dokonce pořídit letenku do své oblíbené destinace. Jste zvědaví? Čtěte dál.

 


Lázeňský speciál - Kde to stojí za to?

4 minuty čtení 27.10.2021 Hotely

Podzim je v plném proudu a s ním i stále kratší dny a naneštěstí i mnohem méně energie. Potřebujete taky dobít baterky? Vyražte do lázní. Lázně totiž už dávno nejsou jen pro nemocné a starší osoby! Přinášíme 3 tipy na prima ubytování v českých lázeňských centrech.


Podzimní prázdniny: 4 tipy na oblíbená ubytování pro rodinu

7 minut čtení 10.10.2021 Hotely

Podzim už je dávno tady a na dveře klepou podzimní prázdniny! Vybrali jsme pro vás 4 oblíbená ubytování, kam rádi jezdí rodiny s dětmi. A ať máte s plánováním podzimních prázdnin méně práce, rovnou vám k nim přidáme tipy na turistické cíle v okolí. Podzimní prázdniny ve školním roce 2021/2022 vychází na středu 27. října a pátek 28. října. Tak schválně, kam za benefity vyrazíte tentokrát?


  • 1 - 5 z 47 článků