Přehled hotelových hvězdiček v ČR + zajímavosti

5 minut čtení 30.01.2023 Hotely

Chcete se orientovat v kategoriích hotelových hvězdiček? Připravili jsme si pro vás užitečný přehled, co jednotlivé hvězdičky znamenají a co můžete v daném ubytovacím zařízení čekat. Od těch nejluxusnějších hotelů s početnou obsluhou (kategorie Luxus) až po nejjednodušší formy ubytování se základním vybavením pokojů a recepcí (kategorie Tourist). Navíc přidáme i zajímavosti, na které je potřeba si dávat pozor.


Vyznáte se ve všech 6 druzích hotelových snídaní?

5 minut čtení 10.10.2022 Hotely

Také často tápete, co si máte představit pod určitým typem snídaně ve vámi vybraného hotelu? Během rezervace stojí za to, si zjistit, co vás po ránu v daném ubytování čeká. Sepsali jsme pro vás šest druhů nejběžnějších snídaní, se kterými se v Evropě můžete setkat. Tak si dejte něco dobrého k snědku a jdeme na to. 


5 míst jako stvořených na saunování v ČR!

5 minut čtení 14.09.2022 Hotely

Pochmurné podzimní počasí v někom vyvolá opravdu velký stesk po létě. A představa, že za chvíli přijde ještě dlouhá zima, může být pro spoustu lidí více než děsivá! Není divu, že je saunování jednou z oblíbených podzimních (a zimních) aktivit. Kromě dlouhého seznamu zdravotních benefitů nám totiž dokáže zkrátit dlouhé čekání na teplé letní měsíce. V Česku máme spoustu hotelů, které nabízejí nejrůznější sauny. My jsme si pro dnešní článek připravili hned 5 tipů, kam se za saunováním můžete vydat


12 šikovných rad, jak ušetřit na dovolené

9 minut čtení 22.06.2022 Hotely

Rádi byste letos k moři? Nevychází vám na dovolenou dostatek financí? Máme pro vás pár tipů, jak na dovolené ušetřit nemalé peníze a užít si tak zasloužený odpočinek za dobrou cenu. Ceny rychle rostou jak u nás, tak i v zahraničí, proto pár tipů jak na levnější dovolenou se může hodit.


TOP 7 hotelů, které navštívit v roce 2022

5 minut čtení 19.01.2022 Hotely

Říká se, že s novým rokem je třeba vykročit tou správnou nohou, aby se nám v daném roce dařilo. My v ehotelu si myslíme, že je třeba se vydat správným směrem, abychom si hezky užili volný čas, který je občas potřeba. Proto jsme vybrali 7 atraktivních hotelů, kam dooporučujeme vyrazit! Všechny další informace o daných hotelech najdete na našich stánkách.


  • 1 - 5 z 50 článků