GL Hotel Trutnov

Grand Luxury Hotel v historickém centru Trutnova nabízí ubytování ve stylových prosluněných pokojích ve tříhvězdičkovém standardu. Přímo v hotelu můžete navštívit luxusní kavárnu a restauraci, kde vám uvaří minutkovou kuchyň pouze z čerstvých potravin.

Na úpatí Krkonoš, v takzvané bráně hor, se v historickém centru města Trutnova nachází Grand Luxury Hotel. Umístění přímo na náměstí z hotelu dělá nejlukrativnější a nejvyhledávanější hotel v okolí. Pokoje jsou tvořeny velmi stylově s důrazem na pohodlí klientů, až relaxační atmosféru a intimitu. Samozřejmostí každého pokoje je TV/SAT, sociální zařízení a Wifi. Klienty si v hotelu hýčkají saténovým povlečením.

RESTAURACE Celý hotelový komplex je propojen s luxusní stylovou restaurací, kde už jen vnímání prostoru s hudbou starých mistrů je velkým zážitkem. Restaurace nabízí minutkovou kuchyň vařenou jen z čerstvých potravin. Nepoužívají zde mražené polotovary ani chemická dochucovadla. Pyšní se výrobou vlastních moučníků a baget, které jsou podávány jak v kavárně, tak v restauraci. Restaurace je nekuřácká.

Hotel v neudržovaném stavu převzala Marcela Sedláčková začátkem roku 2013 a vtiskla mu tvář prvorepublikového luxusu. Firma prosazuje nejkvalitnější možné služby a servis, pravou a poctivou gastronomii a maximální péči o klientelu. Hotel nabízí ubytování v teplých prosluněných pokojích. Nadstandardní služby, unikátní masáže, zprostředkování adrenalinových akcí a dalších aktivit. Profesionální vstřícný personál. Hotelová kuchyně nabízí pokrmy z čerstvých surovin bez použití glutamátů a chemických přísad. Pečeme domácí pečivo a moučníky. Kavárna nabízí dva druhy káv vlastní značky a výběr top alkoholů. Místo, kde je o hosta zájem.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací