8 tipů na Silvestr v zahraničí

Už vás nebaví tradiční pojetí silvestrovských oslav u nás Česku? Možností, kam vyrazit, je několik. Zemí, které slaví příchod nového roku jindy než v noci na 1. ledna, je na světě jen hrstka. Proto, když se vydáte téměř kamkoliv za hranice, budete mít možnost poznat zdejší silvestrovské oslavy. My vám dnes přinášíme 8 tipů na zahraniční destinace vhodné pro oslavu nového roku 2024.

Silvestr v Paříži

Paříž je kouzelnou metropolí v jakémkoliv ročním období. Atmosféra doznívajících vánočních svátků a přicházejícího nového roku ale Paříži svědčí ještě více. Vysokých teplot ani ohňostroje se tu ale nedočkáte, ten poslední byl v francouzském hlavním městě k vidění v roce 2000.

Londýnský silvestr

Milovníci bujarých oslav a ohňostroje by měli místo Paříže navštívit Londýn. Nejvelkolepější oslavy se odehrávají v okolí London Eye a mezi řadu nezapomenutelných vzpomínek se vám zařadí také Big Ben odbíjející konec roku 2023.

Silvestrovské oslavy za rohem

Vyhledáváte-li nedaleké destinace pro oslavy příchodu nového roku, rakouská Vídeň pro vás bude to pravé ořechové. Rakousko nabízí ale více možností v podobě i jiných měst. Stejně tak můžete pro oslavy Silvestra využít horské pobyty v místních Alpách.

Bujaré oslavy na jihu

Pokud víte, jak se správně slaví a nezaleknete se pár kapek deště, Řekové z vás budou mít radost. Právě v Řecku jsou oslavy v předvečer Nového roku plné života. Prosinec je ale deštivým měsícem a až třetinu prosince zde prší.

A věděli jste, že i Silvestr v Řecku si můžete dopřát za benefity? Podívejte se, jak na Silvestr za benefity!

 

Silvestr ve znamení luxusu

I tak by se dal nazvat silvestr na pobřeží Perského zálivu – v Dubaji. Oslavy v tomto Emirátu vás ale přijdou skutečně draho. Zato ale dokáže velkolepost oslav právě zde vyrazit dech.

Silvestr na Bali

Jestli nepatříte mezi fanoušky bílé sněhové pokrývky, vyrazte se ohřát více na východ. Jednou z několika alternativ by mohl být Silvestr na Bali. Silvestr právě zde si užijete především v případě, že milujete protančené noci a velké party.

Ikonický Silvestr v New Yorku

Málokterý americký vánoční film do svého děje nemá zahrnuty také silvestrovské oslavy na Time Square. Spolu se statisíci lidí zde můžete sledovat odpočet nového roku pomocí klesající monumentální koule, která spolu s odbitím půlnoci vypustí miliony konfet.

Zase o kousek blíž

Pokud nechcete za oslavami vážit velkou cestu, zařaďte do svých plánů návštěvu Slovenska. Krásný zážitek vám zprostředkují jak horský pobyt v místních Tatrách, tak i relaxační víkend v některých ze slovenských termálních lázní.

 

Ať už se nakonec vydáte kamkoliv, přejeme vám vydařené oslavy!

Natálie z ehotel.cz