TOP 7 hotelů, které navštívit v roce 2022

Říká se, že s novým rokem je třeba vykročit tou správnou nohou, aby se nám v daném roce dařilo. My v ehotelu si myslíme, že je třeba se vydat správným směrem, abychom si hezky užili volný čas, který je občas potřeba. Proto jsme vybrali 7 atraktivních hotelů, kam dooporučujeme vyrazit! Všechny další informace o daných hotelech najdete na našich stánkách.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa má snad ten nejkrásnější výhled široko daleko. Právem se ním může pyšnit, jelikož je v srdci Beskyd, kde je nespočet lyžařských středisek. Z lyžování rovnou do wellness, kde můžete odpočívat a zahřát se v luxusních saunách. Hotel má rovněž restauraci, která nabízí také degustační menu. Každým jídlem vám zprostředkovává nový zážitek. Výhodou tohoto hotelu je, že jej můžete navštívit za jakéhokoliv počasí a vždy budete mít v okolí co dělat.

 

Grandhotel Tatra

V Beskydech se neposuneme daleko, abychom navštívili ještě krásný Grandhotel Tatra, který je esteticky i vlastnostmi velmi podobný tomu předchozímu. Hotel se nachází ve Velkých Karlovicích, které jsou plné krásných valašských chaloupek a není divu, že si tam člověk připadá jako v pohádce. Hotel má navíc venkovní vířivku, ze které se můžete rozhlížet, kam se další den vydáte na túru či lyžovačku.

 

Maximus Resort Hotel Brno

Až budete mít cestu do Brna, rozhodně doporučujeme zastavit se v Maximus Resort Hotel Brno u Brněnské přehrady. Tento hotel je sice pouze 10 minut od centra Brna, ale je natolik exotický jako by byl někde u moře. Navíc si z něj můžete odskočit na pláž k přehradě, a nebo prozkoumat kulturní památky města Brna.

 

Dancing House hotel

Ubytování v Tančícím domě je skvělou příležitostí, jak nasát atmosféru krásné stověžaté Prahy. Svou panoramatickou terasou umožňuje pohled na ty nejkrásnější výhledy na hlavní město. Navíc má hotel kavárnu a restauraci v nejvyšším patře Tančícího domu, což také přidává na zážitku. Ubytování zde je zároveň další kulturní atraktivní možností, které Praha nabízí.

 

Kolínská bouda

Z velkoměsta na hory, aneb fenomenální Kolínská bouda, která se nachází na turistické stezce mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou v nadmořské výšce 1117 m.n.m. v Krkonoších. V létě i v zimě zde máte možnost podnikat turistické či jiné sportovní aktivity a zároveň objevovat krásy Krkonošského národního parku. Je zde možnost až šestilůžkového pokoje, což se dnes málokde vidí. Můžete zde podniknout také firemní školení, hotel je připraven až na 102 osob.

 

GRANDHOTTEL PUPP

Hotel v srdci Karlových Varů, který asi není potřeba představovat. GRANDHOTEL PUPP je výrazně navštěvovaný, až téměř nemožný k dostání, zejména v období filmového festivalu, kam každoročně jezdí hvězdy z celého světa. Za nás je to hotel, který má své kouzlo, a to lze jen těžko popsat. Budete-li mít příležitost se podívat do Karlových Varů, určitě navštivte tento ikonický hotel.

 

Hotel Augustiniánský dům

Další hotel a další lázeňské město. Tentokrát zavítáme do Luhačovic, tedy konkrétně do nádherného hotelu jménem Augustiniánský dům. Tento hotel je opět kombinací výborného servisu, nádherného wellness a výborným umístěním. Pro odpočinek jak dělaný! Mimochodem město Luhačovice má léčebné účinky, tak na co ještě čekat?

 

Který hotel vás zaujal a kam vyrazíte?

Tereza z eHotel.cz