Vinobraní čtyřikrát jinak

I letos vás na na podzimních vinobraních čeká to nejlepší z vinařského umění českých i moravských vinařů a neminou vás ani regionální gastronomické pochoutky. Pojďte se podívat, kam se letos stojí za to vypravit!

Vinobraní 2016

Začneme na vínu zaslíbené Pálavě. Ve dnech 9. - 11.9.2016 se v Mikulově koná Pálavské vinobraní. Program bude nabitý především hudebními a folklórními představeními. V zámecké zahradě bude probíhat degustace, v amfiteátru vystoupí kromě jiných třeba Pavel Šporcl, Tata Bojs nebo Chinaski.

Ubytování na Pálavě najdete zde.

Mikulov

Ani ve Valticích nezůstanou pozadu! Zdejší vinobraní bude probíhat na konci září ve dnech 30.9. - 1.10.2016. Valtické vinobraní se pyšní titulem "nejfolklórnější vinobraní na Moravě"! Připraven je páteční Kulturní gastrovečer a v sobotu se můžete těšit na pestrý kulturní program s vinařským jarmarkem a spousty valtického vína, burčáku a krojovaných souborů z jižní Moravy. 

Prohlédněte si naši nabídku ubytování přímo ve Valticích nebo v blízké Lednici a rezervujte online. 

Na krásném zámku Kuks letos proběhne jubilejní 10. ročník zdejšího vinobraní! Pro návštěvníky budou zdarma v areálu hospitalu otevřeny otevřeny vinné prameny a bude připraven i bohatý kulturní program. vystoupí třeba Bára Basiková nebo swingový orchestr Big Band Dvorský.

Podívejte se na hotely a penziony v okolí a zarezervujte si ubytování ještě dnes!

Vinobraní na Kuksu

Také na Karlštejně budou vinaři předvádět své umění, letos už po dvacáté! Karlštejnské vinobraní se koná ve dnech 24. - 25.9.2016 a celý program bude zasvěcen oslavám 700. výročí narození Karla IV.

Zarezervujte si nejbližší ubytování a zažijte ovíněnou noc na Karlštejně!

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací