Bruslení pod Žižkovskou věží

Na zamrzlé rybníky či řeky si letos budeme muset ještě nějakou chvíli počkat… Zabruslit si však můžete, i když jsou teploty nad nulou! Přijďte si užít skvělou zábavu na bruslích pod jednu z nejvyšších staveb v České republice! Čeká na Vás nezapomenutelná atmosféra, vůně tradičního svařáku i vybrané grilované speciality.

Bruslení pod Žižkovskou věží

Až do 31. března bude pod Žižkovskou věží na Praze 3 umístěno kluziště, které vřele vítá návštěvníky všech věkových kategorií. Pokud brusle zapomenete doma, nevadí, za malý poplatek si je zde můžete zapůjčit. Servis kromě toho nabízí také broušení bruslí. K dispozici je stánek s občerstvením a teplými nápoji, které zajisté přijdou po náročném výkonu vhod. Kluziště je otevřeno ve všední dny od 12:00 do 21:00, o víkendech již od 9:00 do 21:00.

Až se dostatečně vyřádíte na bruslích, můžete navštívit vyhlídkovou kabinu Žižkovské věže, která se nachází ve výšce 93 m. Denně od 8:00 do 24:00 tak můžete obdivovat výhled takřka na celou metropoli za denního světla, ale i v noci, kdy se Praha stává téměř magická. Vstupné je pro dospělé 200 Kč, děti do 14 let zaplatí 120 Kč.

Přijeďte si užít skvělou zábavu na bruslích pod Žižkovskou věží tyčící se do výšky neuvěřitelných 216 m!

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací