5 míst jako stvořených na saunování v ČR!

5 minut čtení 14.09.2022 Tipy

Pochmurné podzimní počasí v někom vyvolá opravdu velký stesk po létě. A představa, že za chvíli přijde ještě dlouhá zima, může být pro spoustu lidí více než děsivá! Není divu, že je saunování jednou z oblíbených podzimních (a zimních) aktivit. Kromě dlouhého seznamu zdravotních benefitů nám totiž dokáže zkrátit dlouhé čekání na teplé letní měsíce. V Česku máme spoustu hotelů, které nabízejí nejrůznější sauny. My jsme si pro dnešní článek připravili hned 5 tipů, kam se za saunováním můžete vydat


8 netradičních lokací ubytování, kde si nabijete i své auto

8 minut čtení 08.08.2022 Tipy

České hotely válí, co se týče připravenosti na elektromobilitu. Koukněte na seznam těch nejzajímavějších míst, kde si společně s nabytím relaxu a pohody můžete nabít své auto. Některá místa vás možná překvapí, protože hotely nabízející službu dobíjení elektromobilů jsou jak na horách mezi vinicemi i v zámeckém komplexu. Stačí si vybrat a vyrazit na cesty.


Jak se připravit na nevítané situace na dovolené

5 minut čtení 03.08.2022 Tipy

Cestování má občas i stinnou stránku. Dlouhé fronty na letišti, opožděný kufr, unuděné děti nebo třeba ježek v noze. To vše se zdá snadno řešitelné. Možná i je, ale proč takové situaci rovnou nepředejít? Pro tipy a triky k příjemnému cestování čtěte dál… Ničeho se ale nebojte! Víte, jak se lidově říká – „štěstí přeje připraveným“.


Kam vyrazit na dovolenou autem? Tipy na cestování po vlastní ose.

8 minut čtení 06.07.2022 Tipy

Stále je velmi populární variantou vyrazit na dovolenou autem. Kromě velkého zážitku a dobrodružství vám tato forma dovolené přináší také velký komfort a flexibilitu. I v cílové destinaci zůstanete stále mobilní a nemáte žádné omezení v tom, co vše si s sebou na dovolenou dovezete. Kam všude je možné se autem vydat? Jaké pro vás máme tipy pro jednotlivé země? A kam by vás možná nenapadlo vycestovat k moři? To vše se dozvíte v dnešním článku.