Vánoční trhy nedaleko hranic: Rakousko

7 minut čtení 28.11.2022 Vánoce

Dnes pokračujeme s naším vánočním speciálem, který si vzal za úkol informovat o tom, kam si letos zajet na adventní trhy, které najdete nedaleko hranic! Dnes společně navštíme další německy mluvící zemi, která je pro své vánoční trhy velmi známá - Rakousko. Podíváme se nejen do hlavního města Vídeň, ale i na jiných místa, která jsou na Vánoce ještě o něco více kouzelné než v průběhu roku.Vánoční trhy v Evropě: Maďarsko

8 minut čtení 14.11.2022 Vánoce

Maďarsko možná nepatří mezi státy, které si vybavíme, když mluvíme o vánočních trzích. To je ale velká škoda! Právě jarmarky v maďarských městech patří k těm nejvelkolepějším v Evropě. Dnes se společně podíváme na ty v Budapešti, Debrecínu a Segedínu.

VAnoAnA-trhy-MaAarsko-2


5 aktivit v Praze do každého počasí!

Podzim je zaručeně nejkrásnější období, ve kterém můžete zajet na výlet do Prahy! Jedním z důvodů je, že ty nejznámější pražské parky změní barvy a padající listí dodá i procházce po Petříně úplně jiný rozměr. A navíc, náladové pochmurné počasí je skvělou záminkou navštívit krásné podniky, které se v ulicích Prahy ukrývají. 


Vánoční trhy nedaleko hranic: Polsko

6 minut čtení 08.11.2022 Vánoce

Zveme vás do přehledu vánočních trhů, které najdete na polské straně nedaleko hranic. Vybrali jsme pro vás 5 míst, které vřele doporučujeme navštívit. Jednotlivé vánoční trhy mají své termíny i otevírací doby, proto plánujte předvánoční výlety podle jejich programů. Věříme, že se vám budou tipy líbit a pošlete nám nějaké fotky z vánoční atmosféry polských trhů, které se vám budou určitě líbit.


  • 1 - 5 z 344 článků