O eHotel.cz

Rezervační portál eHotel.cz umožňuje lidem se zaměstnaneckými benefity využít své body na cestování po celém světě! Pokud v práci benefity dostáváte i vy, je možné, že jste o eHotelu už někdy slyšeli. A jestli jste o možnosti využít své benefity na cestování nevěděli, tady se dozvíte vše, co potřebujete znát. 

Rezervační portál eHotel.cz vznikl už v roce 2012 jako docela obyčejný rezervační portál na ubytování po Česku. Zrodil se ale cíl a ten byl jasný - umožnit lidem využít své zaměstnanecké benefitní body na cestování po celém světě. Od té doby se pořádně zapracovalo na jeho produktové nabídce, aby bylo pro zákazníky cestování za benefity co nejpohodlnější. Kromě počtu produktů samozřejmě rostl i tým, který se stará nejen o vývoj portálu, ale i o jeho propagaci a v první řadě o spokojenost zákazníků. 

Víte, že u nás v eHotel.cz funguje zákaznícká podpora každý den? Nikdy se vám proto nestane, že byste o něčem komunikovali s robotem. Za veškerou komunikací stojí opravdu lidé.

3 způsoby, jak uplatnit benefity na eHotel.cz

1) Ubytování po Česku. Můžete si online rezervovat ubytování přímo za benefity. Vybírat můžete ze sítě hotelů na www.ehotel.cz. Nabídka je opravdu široká a vyberou si i ti nejnáročnější cestovatelé!

2) Proplácení ubytování (kdekoliv na světě). Pokud už máte vyhlídnuté vysněné ubytování a nenajdete ho v síti hotelů eHotel.cz, nemusíte zoufat. Na https://www.ehotel.cz/proplaceni/ si můžete nechat za benefity proplatit zálohovou fakturu na ubytování nebo si domluvit rezervaci hotelu třeba přes rezervační portál Booking.com.

3) Prodloužení platnosti. Skvělou výhodou poukazu na ubytování od eHotel.cz je jeho schopnost prodloužit platnost vašich benefitních bodů. A to až o 12 celých měsíců. Nemusíte se tedy bát, že by vám nevyužité body propadly. 

Jaké benefity můžete uplatnit?

Na eHotel.cz můžete uplatnit benefitní body od společností Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Up GroupBenefity v papírové i karetní verzi. Pokud si nejste jistí, že vaše benefity přijímáme, konatkujte naší zákaznickou podporu, která vám ráda poradí.  

Tip: Nedostáváte benefitní body? Zkuste se zeptat svého zaměstnavatele na možnosti.