Uplatněte své benefity na podzimní wellness!

Krásné babí léto pozvolna střídá pestrobarevný podzim. Příroda září v odstínech zelené, žluté, oranžové a hnědé. Dny se pomalu krátí, noci prodlužují. Na podzim se příroda postupně připravuje na zimu. Připravte se na zimní sezónu i vy, a to  v jednom z našich ojedinělých wellness hotelů. Zažijte wellness pobyt na zrekonstruovaném barokním statku, v lázeňském hotelu, nebo na horách!

Naše tipy:

1. Wellness Hotel Boží Oko, Malé Chrášťany 

Wellness Hotel Boží Oko je historický statek, který se nachází v malé vesničce Malé Chrášťany. Wellness Hotel Boží Oko leží uprostřed polí a luk, obklopen nádhernou přírodou jižních Čech.

Čekají na Vás barevné, originálně zařízené apartmány, které si ponechávají rustikální vesnický vzhled. Ve všech se nachází podlaha z tvrdého dřeva a dřevěný nábytek.

Relaxovat můžete ve vířivce, finské sauně, či parní lázni. Dřevěná terasa je vybavená lehátky a slunečníky. K dispozici je také venkovní hřiště a stolní tenis.

Přeji si využít firemní benefity na relaxační pobyt na statku! 

2. Garni hotel Třeboň

Garni Hotel se nachází v lázeňském městě Třeboň na jihu Čech. Nabízí celou řadu pobytových balíčků, od základního wellness pobytu k wellness balíčku deluxe. A co na Vás čeká ve wellness balíčku Deluxe?

Příjezd Vám zpříjemní láhev vína. Ubytováni budete v komfortním dvojlůžkovém pokoji s kuchyňským koutem, WI-FI a TV, o vaření se starat nemusíte. Čeká na Vás bohatá polopenze. V Lázních Aurora si vychutnáte aromatickou masáž, rašelinový zábal a masáž hlavy, která Vás zbaví psychické zátěže a budete se po ní cítit jako znovuzrození. 

Chci se nechat hýčkat za benefity v Garni hotelu Třeboň! 

3. Chata Orlík, Pec pod Sněžkou 

Čistý vzduch je jedním z hlavních faktorů, které mají vliv na zdraví člověka po celý jeho život. Vypravte se za čerstvých vzduchem na hory a pociťte na "vlastní pěst" jeho blahodárné účinky jak na mysl, tak na tělo.

Chata Orlík se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - cca 400m centrum Pec pod Sněžkou. Pokud budete unavení po dni po náročné túře, můžete využít privátní saunu a vířivou vanu pro pět osob, nechat se hýčkat od vyškolených masérů, či si zacvičit jógu s jedním z lektorů. 

Odpočinek v srdci Krkonoš za benefity!

 

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací