TOP 10 otevřených kluzišť v ČR!

Sezóna zimních radovánek je v plném proudu! Nechte se inspirovat 10 tipy na otevřené kluziště v ČR a vyražte užít si azurového dne!

 

 

Brno, Vodova

Veřejné bruslení v Brně si můžete užít hned na několika místech. Jedno z nich je právě Městská hala Vodova. Otevřeno je od pondělí do pátku od 15:00 do 17:30 a od 18:30 do 21:00. O víkendech, prázdninách a státních svátcích pak 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 a 17:00 - 20:00. Nechybí zde ani půjčovna bruslí, či instruktor. 

 

Brno, Žabovřesky

Další možnost veřejného bruslení Brno nabízí v Žabovřeskách. Od prosince si můžete užívat bruslení pro veřejnost denně od 14 do 19 hodin. Podromnější informace na "Bruslení MČ Žabovřesky".

Ostrava, Masarykovo náměstí

Vybruslit se v centru města Ostravy můžete na Masarykově náměstí už od konce listopadu. Denně je kluziště otevřené od 10 do 20 hodin. Dopoledne patří kluziště především aktivitám škol a dětským domovům. Aktuální rozpis bruslení

 

Praha 1, Sportovní areál Na Františku

Sportovní areál Na Františku na Praze 1 zve k veřejnému bruslení pod širým nebem s možností zapůjčení si bruslí i instruktora. Aktuální rozpis termínů bruslení pro veřejnost naleznete právě na jejich stránkách.
 

Praha 1, Ovocný trh

Přímo v centru Prahy, na Ovocném trhu, na Vás obvykle čeká od prosince do ledna nekryté kluziště, přístupné každý den v týdnu od 10:00 - 22:00 a to zdarma. Podrobnější informace naleznete na stránkách Prahy 1

 

Praha 3, pod Žižkovským vysílačem

V centru Prahy si také nenechte užít možnost bruslení pod Žižkovským vysílačem! Všední dny je otevřeno do 12.00 do 21.00 o víkendu již od 9.00. Nemáte brusle? Nevadí, zde si je můžete půjčit!  

 

Žďár nad Sázavou, Bruslařský ovál

Chodíte na kolečkové brusle do rychlobruslařského oválu ve Žďáře nad Sázavou? Pozor, v zimním obdoví je bruslařský ovál zaledněn! Ovál se nachází hned vedle zimního stadionu a využívat jej mohou mimo profesionálních sportovců, také zájemci z řad veřejnosti. Pro bruslení veřejnosti je plocha k dispozici od pěti do osmi hodin večer. Podrobnosti na stránkách Zimního stadionu

 

Znojmo, Sportovní areál v Městském parku 

Na led se ve Znojmě dostanete ve Sportovním areálu v Městském parku. Pro veřejnost je vyhrana hodinka 16.00 - 17.00 od pondělí do čtvrtka. Termíny jsou k dispozici na stránkách Orlů Znojmo.

 

Zlín, Centrum Zlína


Od prosince do ledna můžete také ve Zlíně navštívit veřejné kluziště! Ledová plocha pojme až padesát osob. Ve všední dny je provozní doba od 10 do 14 hodin vyčleněna pro školky, školy, firmy a instituce. Veřejnosti je potom k dispozici ve všední dny od 14 do 20 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin.

 

Plzeň, ICE PARK Lochotín


Unikátní kluziště s bruslařskou dráhou na celoročně provozovaném umělém povrchu, v Centrálním parku na Lochotíně! Pro veřejnost je kluziště otevřeno ve všední dny od 12.00 do 18.30 hodin, o víkendech a prázdninách od 10.00 do 20.00 hodin. V areálu je možné zapůjčit si brusle a ochranné pomůcky.