Chata Orlík


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity


Pec pod Sněžkou 5, 542 21 Pec pod Sněžkou


 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně V ceně
 V místě
 bufetový stůl, teplá i studená snídaně
 

Služby - Ubytování

Wi-fi V ceně
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 pouze v letním období
 

Služby - Wellness

Vířivka Cena: 890 Kč / 2 hod. / max. 5 osob
 V místě
 
Sauna Cena: 890 Kč / 2 hod. / max. 5 osob
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: -

Chata Orlík, z níž se nabízí překrásné panorama, nabízí kromě ubytování i bohaté doplňkové vybavení. V objektu naleznete saunu, whirlpool, relaxační místnost, bar se širokým výběrem nápojů včetně koktejlů i restaurant s českou kuchyní.

Klasická horská chata Orlík - ubytování Krkonoše, Pec pod Sněžkou se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - cca 400m centrum Pec pod Sněžkou, 50m od přibližovacího vleku a cca 400m od nejbližší sjezdovky, v nadmořské výšce 905m. V zimním období je dostupná pěšky, v letním období je možné dojet autem až k chatě po lesní cestě.

Chata Orlík je situována na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a široké okolí. Tato poloha zaručuje v zimním období nejlepší sněhově podmínky a v letním období sluneční paprsky až do pozdního večera.

K dispozici jsou 2 typy pokojů: levnější pokoje bez vlastního sociálního zařízení před a dražší s vlastnim sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci (TV, zvuková izolace, nový nábytek, atd.).

Jste - li utahaní po dni na sjezdovce či náročné túře nebo prostě jen chcete být rozmazlováni, tak z naší nabídky typů relaxací si vybere každý. Navštivte naší privátní saunu a vířivou vanu pro pět osob, nechte se hýčkat od našich vyškolených masérů a nebo si zacvičte s našimi lektory jógu. Pro zcela pasivní odpočinek se můžete s přáteli sejít ve společenské místnosti, kochat se nádherným výhledem, zahrát si stolní fotbálek, šipky, některou z našich společenských her, zazpívat si s karaoke a nebo se třeba připojit na náš WIFI internet.
Popřípadě můžete posedět v naší restauraci, která je zaměřená na českou kuchyň nebo v koktejlu baru s širokým výběrem nápojů otevřený do ranních hodin.


Pro transport zavazadel je možné za poplatek využít služeb místních taxi skútrů. V letním období je možné využít lesní cestu, která vede, až k chatě Orlík. Parkoviště pro 8 automobilů přímo u chaty.


Hodnocení

Kristýna
Cestující s partnerem/partnerkou
září 2017
79 %


Recepci - recepce v restauraci za stolem nebyla moc profesionální. Taky cedule s upoutávkou na restauraci před chatou lehce klamala. Mysleli jsme si, že si budeme k večeři moci objednat jídlo z menu. Ale to nebylo možné.
Jakub
Rodina s dětmi
červen 2017
93 %


přístupovou cestu

Podmínky

Storno podmínky v případě garancí platební kartou

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
Zrušení v den příjezdu Cena 1. noci ubytování
Nedojezd Cena 1. noci ubytování

Storno podmínky v ostatních případech

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací