Penzion Rajf
Albrechtická 851/7, 794 01 Krnov


Wi-fi
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Pobyt s pejskem nad 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 50,-
 
Pobyt s pejskem nad 10 kg Pobyt s pejskem nad 10 kg Cena: 50,-
 


Základní informace

Doba příjezdu: 12:00 - 22:00

Vítejte u Rajfů
Hledáte ubytování nebo stravování v Krnově? Tak to jste na správném místě. Přejeme Vám příjemnou prohlídku prezentace našich služeb a budeme velmi potěšeni, pokud si pro svůj pobyt v Krnově vyberete naše ubytovací nebo stravovací zařízení.

Penzion Rajf a bufet u Rajfů se nachází v centru města cca 7 min. pěšky od Hlavního náměstí, 12 min. od Hlavního nádraží, 4 min. od autobusového nádraží a nejbližšího sumerparketu. Nabízíme Vám ubytování v apartmánu, jednolůžkových, dvojlůžkových, tří a čtyřlůžkových pokojích.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí a možnost připojení k internetu. K dispozici je kuchyňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Před penzionem je možnost parkování. Parkoviště je pod dozorem kamerového systému. Po domluvě si lze u nás zapůjčit kola a také máte možnost úschovy Vašich kol.

V oblasti stravovacích služeb Vám nabízíme snídaně, přesnídávky a obědy tradiční české kuchyně za lidové ceny, s možností venkovního posezení pod krytou pergolou. U nás můžete oslavit své narozeniny, svatby, křtiny, podnikové večírky, smuteční hostiny.

Dále nabízíme rozvozy obědů pro firmy i jednotlivce. Na objednávku Vám připravíme obložení mísy, obložené chlebíčky, "gulášek" na nejrůznější akce dle vašeho přání.Hodnocení

Lucie
eHotel.cz
leden 2021
Zatím nemáme žádné hodnocení. Všechny ubytovatele na ehotel.cz však prověřujeme a dáme za ně ruku do ohně.

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
2 50 %
10 30 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací