Hotel Panon
Koupelní 4, 695 22 Hodonín


Wi-fi
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Snídaně
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Pobytové balíčky 2

i
Některé z pamarametrů mohou být mírně odlišné.

3 dny a 2 noci - pobyt s polopenzí a koupalištěm pro 2 na jižní Moravě s masáží

Na 2 noci
Pro 2 osoby
4190 Kč
  • V ceně balíčku: 2× ubytování pro 2 osoby v pokoji s vlastním soc. zařízením,
  • 2× snídaně (rozšířená kontinentální), 2× tříchodová večeře (polévka dle denní nabídky, hl.jídlo výběr ze 3 druhů, dezert dle denní nabídky), k první večeři 1× karafa vína (0,5l), vstup na koupaliště Teza s vodními atrakcemi pro oba (cca do konce září dle otevírací doby) nebo vstup do nového Vodního světa (od listopadu) - vstupné je možné zaměnit za 1× lahev vína. 1× 20 min. aroma masáž zad a šíje pro oba, parkování zdarma přímo u hotelu (venkovní), 20% sleva na půjčení kol, 10% sleva na vstup do ZOO Hodonín, 10% sleva na plavbu po řece Moravě Hodonín (nutná rezervace předem na tel. 603 281 591), 10% sleva na plavbu po Baťovém kanále ve Veselí na Moravou (od Hodonína vzdálenost 20 km, nutná rezervace předem na tel. 603 579 456), 10% sleva na vstup do Aqualandu Moravia -
  • možnost objednávky masáží, možnost domluvit ochutnávku vína v Mutěnicích, nebo v Moravské Nové Vsi (nutná rezervace předem)

Zadejte nejprve datum pobytu.

+ Přidat
i
Některé z pamarametrů mohou být mírně odlišné.

3 dny a 2 noci - pobyt s polopenzí a koupalištěm pro 2 na jižní Moravě

Na 2 noci
Pro 2 osoby
3190 Kč
  • V ceně balíčku: 2× ubytování pro 2 osoby v pokoji s vlastním soc. zařízením,
  • 2× snídaně (rozšířená kontinentální), 2× tříchodová večeře (polévka dle denní nabídky, hl.jídlo výběr ze 3 druhů, dezert denní nabídky), k první večeři 1× karafa vína (0,5l), vstup na koupaliště Teza s vodními atrakcemi pro oba (cca do konce září dle otevírací doby) nebo vstup do nového Vodního světa (od listopadu) - vstupné je možné zaměnit za 1× lahev vína, parkování zdarma přímo u hotelu (venkovní),
  • 20% sleva na půjčení kol, 10% sleva na vstup do ZOO Hodonín, 10% sleva na plavbu po řece Moravě Hodonín (nutná rezervace předem na tel. 603 281 591), 10% sleva na plavbu po Baťovém kanále ve Veselí na Moravou (od Hodonína vzdálenost 20 km, nutná rezervace předem na tel. 603 579 456), 10% sleva na vstup do Aqualandu Moravia -
  • možnost objednávky masáží, možnost domluvit ochutnávku vína v Mutěnicích, nebo v Moravské Nové Vsi (nutná rezervace předem)

Zadejte nejprve datum pobytu.

+ Přidat

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně Cena: 110,-
 V místě
 Formou Bufetu
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 dostupná i na pokojích
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 180,-
 V místě
 za noc
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 Bezplatné parkoviště – 3 autobusy, až 40 aut; k dispozici jsou i hotelové garáže
 

Služby - Letní sporty

Cyklostezka Cyklostezka
 Ve vzdálenosti 1,0 km
 
Koupaliště Koupaliště
 Ve vzdálenosti 0,1 km
 

Služby - Podniky v okolí

Centrum města Centrum města
 Ve vzdálenosti 0,5 km
 


Základní informace

Doba příjezdu: 14:00 - nonstop

Hotel zaujímá v regionu SLOVÁCKA dominantní postavení nejen ve své ubytovací kapacitě, ale i v dalších hotelových službách, poskytovaných ve výhodných cenových relacích. V případě nedostupného pokoje v termínu informujte naší infolinku 777 056 441.

Naše poloha
Hotel zaujímá v regionu SLOVÁCKA dominantní postavení nejen ve své ubytovací kapacitě, ale i v dalších hotelových službách, poskytovaných ve výhodných cenových relacích.
Má výhodnou polohu. Leží v blízkosti státní hranice se Slovenskem a nedaleko hranic s Rakouskem.


Služby
HOTEL PANON poskytuje kvalitní ubytování ve suitách s vířivou vanou, ev. s finskou saunou, jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Bezdrátový WI-FI systém lze využívat bezplatně.
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, snack-bar, klimatizovaný seminární sál, umožňující uspořádání různých odborných a společenských jednání. V letním období je příjemné posezení na hotelové terase s možností podávání širokého sortimentu grilovaných specialit, výběrových regionálních vín a chlazených nápojů .


V blízkém okolí
V zimním období lze navštěvovat krytý plavecký bazén se saunami,tenisovou halu, squashovou halu aj.
V letním období je možno využít areál zrekonstruovaného koupaliště se třemi bazény, s vodními atrakcemi pro děti, minigolf, hřiště pro volejbal, tenisové kurty i travnaté fotbalové hřiště.
Celý region je protkán četnými stezkami pro pěší i cykloturisty. Možnost plavby po řece Moravě a Baťově kanálu, prohlídky zámků a dalších památek.


HOTEL PANON je orientován nejen na individuální klientelu, ale poskytuje rozsáhlé služby krátkodobým a vícedenním pobytům domácích a zahraničních cestovních kanceláří, s optimálním využitím všech regionálních atraktivit.
Velmi oblíbené jsou návštěvy ZOO, historických a architektonických památek,vinařských podniků a sklepů s řízenou degustací vín, včetně folklorních slavností.Hodnocení
86 %

Dagmar
červenec 2017
79 %
Josef
Cestující s partnerem/partnerkou
červenec 2017
89 %


náš pokoj byl situován směrem k hl. ulici, při otevřených oknech v noci poměrně velký hluk

Sandra
Cestující s partnerem/partnerkou
květen 2017
81 %


V horních patrech je dusno a vedro. Je květen, neumím si představit být ubytovaná v srpnu. Chtělo by to klimatizaci, která je dnes již běžným vybavením hotelových pokojů. Pokoj je sám o sobě moc pěkný, čistý. Hluk v ulici v ranních hodinách taky ničemu nepřidá (nastartované autobusy, čekající i hodinu na klienty.. sekačky trávy.. apod.).

Staniślava
Cestující s partnerem/partnerkou
březen 2017
97 %


Žádná konkrétní výtka, jenom možná žaluzie nebo závěsy do oken. ;-)


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
1 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací