Penzion Minor
Školní 8, 370 10 České Budějovice


Wi-fi
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Pobyt s pejskem nad 10 kg
Pobyt s kočkou
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně Cena: 100,-
 Penzion Minor České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace na chutné snídaně, denně od 7.00 do 10.00 hodin. Snídaňové menu si lze objednat již při objednávce nebo až po příjezdu na recepci. Ubytování je možné bez snídaně nebo se snídaní, záleží na rozhodnutí a přání klientů. Hosté mají možnost si ji sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 V ubytování České Budějovice je k dispozici rychlé připojení k Wi-Fi internetu v celém objektu zdarma.
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 150,-
 V místě
 Penzion Minor České Budějovice pro pobyt se psem požaduje předchozí dohodu s recepcí. Není dovoleno ponechávat psy na pokoji samotné a bez dozoru. Venčit domácí mazlíčky lze pouze pod dohledem a mimo objekt ubytování.
 
Pobyt s pejskem nad 10 kg Pobyt s pejskem nad 10 kg Cena: 150,-
 Ubytování České Budějovice se psem je možné na základě předchozí dohody s recepcí penzionu, psy nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení zvířátek je možné pouze mimo objekt ubytovacího zařízení. (Poplatek za 1 psa/noc činí 150 Kč).
 
Pobyt s kočkou Pobyt s kočkou Cena: 150,-
 Pobyt v penzionu České Budějovice s kočkou je možný na základě předchozí dohody s recepcí, kočky nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení koček během ubytování je možné pouze mimo objekt ubytovacího zařízení.
 
Pobyt s jiným domácím mazlíčkem Pobyt s jiným domácím mazlíčkem Cena: 150,-
 Pobyt s domácím mazlíčkem je možný na základě předchozí dohody s recepcí penzionu, mazlíčky nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení zvířátek během ubytování je možné pouze mimo objekt levné ubytování České Budějovice. (Poplatek za 1 psa/noc činí 150 Kč).
 
Nekuřácké prostředí Nekuřácké prostředí
 
Restaurace v hotelu Restaurace v hotelu
 Penzion Minor České Budějovice zve klienty do snídaňové restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně z pestré nabídky šesti snídaňových menu a lze si je zajistit předem, při objednávce ubytování, nebo až při příjezdu, na recepci. Penzion Minor České Budějovice je vhodný pro firmy a organizace, kterým nabízíme zdarma pronájem menších školících prostor v příjemném prostředí restaurace, maximálně do 20 ti osob, za účelem konference, meetingy, prezentace, instruktáže, besedy, pracovní porady, obchodní schůzky a semináře.
 
Zahrada Zahrada
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané Cena: 90,-
 V místě
 Levné ubytování Minor umožní svým hostům snadné a bezproblémové parkování osobních i dodávkových automobilů před budovou zdarma, nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, střeženém kamerou se záznamem.
 
Venkovní stání Venkovní stání Cena: 0 Kč
 Penzion České Budějovice nabízí venkovní parkování vhodné pro osobní i dodávkové automobily zdarma.
 
Garáže Garáže
 Ubytování České Budějovice poskytuje garáž pro motocykly a kola zdarma.
 

Služby - Recepce

Turistické informace na recepci Turistické informace na recepci
 
Nápoje a sušenky na recepci Nápoje a sušenky na recepci
 Alhoholické i nealkoholické nápoje oříšky, soletky a pod. jsou k dispozici na pokoji v minibaru a samozřejmě také na recepci za ceny uvedené dle platného ceníku.
 
Zapůjčení větráku Zapůjčení větráku
  V chladných a zimních měsících je levné ubytování České Budějovice perfektně vytápěno, s možností vlastní regulace teploty. V létě jsou ve všech pokojích k dispozici velké přenosné ventilátory.
 
Zapůjčení žehličky Zapůjčení žehličky
 Zapůjčení žehličky na recepci penzionu je samozřejmostí.
 
Mikrovlná trouba Mikrovlná trouba
 
Varná konvice Varná konvice
 

Služby - Pro firmy

Konferenční salónek Konferenční salónek V ceně
 Pro ubytované hosty nabízíme zdarma pronájem menších školících prostor v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace. Pronájem školících prostor zcela zdarma je určen pouze pro hosty ubytování Minor - pro skupinu min. 5-ti osob do cca 15-ti osob. U větších skupin je pro pronájem školících prostor nutný pobyt naprosté většiny klientů z celkového počtu zúčastněných osob. Běžný samoúčelný pronájem školících prostor bez ubytování naprosté většiny účastníků není možný ani za úplatu. Školící prostory v penzionu Minor jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, konference, meetingy, přednášky, prezentace, instruktáže, pracovní porady, výuku, besedy, semináře, či obchodní schůzky a jednání. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.
 


Základní informace

Doba příjezdu: 12:30 - 19.00

Penzion Minor České Budějovice levné ubytování v komfortně vybavených pokojích se snídaní a možností uzavřeného parkování, nedaleko centra i výstaviště, pro pracovní skupiny, služební cesty i dovolenou. Ubytování poblíž firmy Bosch České Budějovice.

Penzion Minor České Budějovice nabízí pohodlné a kvalitní ubytování v klidné části města, nedaleko centra i výstaviště, poblíž ČVUT, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Ubytování České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby.
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím, zdarma pronájem menších školících prostor v příjemném prostředí restaurace, za účelem přednášek, prezentací, instruktáží, besed, pracovních porad, obchodních schůzek a seminářů.
Levné ubytování České Budějovice disponuje prostornými pokoji a komfortním apartmánem. Vše je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém objektu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.
Během dovolené v Českých Budějovicích nabízíme rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům na služební pracovní cestě, velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici.
Penzion Minor České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování. Stanice MHD se nachází v těsné blízkosti objektu.
Během ubytování si o dovolené můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.
Dovolená v Českých Budějovicích a příjemné levné ubytování v tichém a klidném prostředí Jižních Čech Vám poskytne ideální možnost odpočinku.Hodnocení
96 %

helena
říjen 2016
88 %
František
srpen 2016
99 %
Adéla
Rodina s dětmi
červenec 2016
99 %


Chyběla jen dětská jídelní židlička.

Marcel
Cestující s partnerem/partnerkou
březen 2016
97 %


Parkovani by mělo byt zdarma


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací