Ubytování v Železné Rudě

Cena (osoba/noc)

Apartmany Železná Ruda

Špičácká 222, Železná Ruda
Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu - www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, televize a WIFI. Nádraží a autobus 200m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m. Nejbližší lyžařský areál U nádraží je vzdálen 150m a je propojen s areálem BELVEDER. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.
872,- za 1 osobu a noc
872,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Šumava (11) Hartmanice (1) Svinná (1)

Informace

Horské město Železná Ruda je právem považováno za rekreační centrum nejen v České republice, ale také v rámci celé střední Evropy. Železná Ruda čítá necelé dva tisíce obyvatel,zato lůžek pro turisty je zde několikanásobně více. Možností ubytování je tedy opravdu mnoho. Stačí jen zvážit preference. Dáváte přednost klidu a krásnému výhledu či chcete být vždy v centru dění a mít sjezdovku přímo u hotelu nebo chaty? Upřednostňujete levné ubytování v soukromí?

Dovolená v Železné Rudě a jejím okolí je lákavá především, protože poskytuje zázemí pro kvalitní strávení volného času jak v zimě, tak v létě. Asi největším lákadlem pro turisty jsou známá šumavská jezera (Černé a Čertovo). K nim dojdete příjemnou jednodenní procházkou skrz nádhernou přírodu. To však nejsou jediná jezera v okolí. Pro ty, kteří by se rozhodli vydat na Špičák máme dobrou zprávu. Vyvést se můžete nechat čtyřsedačkovou lanovkou.

Přes Železnou Rudu také vede několik cyklostezek, stačí jen nasednout na kola, která si můžete přivézt s sebou nebo si je ve městě vypůjčit, a klidně se vydat až za hranice naší republiky.

Tak jako kdekoliv jinde na Šumavě, také v Železné Rudě se můžete plně oddat lyžování. Sportovní areál na Špičáku je dokonce považován za nejlepší sjezdařský areál na české straně Šumavy a na své si tu přijdou jak lyžaři začátečníci či rodiny s dětmi, tak lyžaři zdatní a dokonce i snowboardisté, pro které je zde připraven snowpark. Nevyzpytatelnosti počasí se obávat nemusíte, většina délky sjezdařských tras je uměle zasněžována. Pokud s sebou berete děti, přijde Vám vhod lyžařská škola a půjčovna lyží, které se obojí na Špičáku nachází.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací