Ubytování Ždánice a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion u sklepů

Hovorany 831 Penzion u sklepů, Hovorany
(13,2 km od centra Zdánice)
Penzion u sklepů je rodinný vinařský penzion, nachází se v malebné vinařské vesnici Hovorany na jižní Moravě, nabízí 17 velmi útulných a komfortně zařízených pokojů s 55 lůžky, také bezbariérový pokoj, dále nabízí venkovní posezení, degustace, úschovnu a parkování u hotelu, možnosti pořádat svatby, teambuilding a další, v blízkosti tenisové kurty, posilovna, střelnice, rybaření, cyklostezky, vinné sklípkya jiné
1865,- za 1 osobu a noc
1865,- za 2 osoby a nocVila Austerlitz

Československé armády 362, Slavkov u Brna
(13,9 km od centra Zdánice)
Vila Austerlitz je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Čeká na Vás zde i Zámek Slavkov. Zámek Slavkov je perfektní využití Vašeho volného času. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.
2162,- za 1 osobu a noc
 


Penzion u Janky

Důl Josef 828, Dubňany
(15,8 km od centra Zdánice)
Penzion položeny v klidné vinařské lokalitě na jižní Moravě, Vás rád přivítá svou pohostinností i možností kulturního či sportovního vyžití jak u nás tak i v nedalekých lokalitách. Součástí penzionu je i příjemné posezení v malé vinárně, kde si můžete odpočinout i osvěžit vybraným nápojem. V sousedícím kempu lze provozovat další venkovní volnočasové aktivity, nebo využít venkovního zastřešeného posezení v parných letních dnech.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a noc
Apartment U Pavelků

Búdy 327, Mutěnice
(17,2 km od centra Zdánice)
Ubytování se nachází přímo nad vinným sklepem v srdci vinařského kraje v Mutěnicích v lokalitě zvané Búdy s více jak 550 vinnými sklípky. Nabízíme ubytování pro 7 - 8 osob ve dvou pokojích s povlečením a ručníky. Součástí ubytování je samostatné wc, koupelna se sprchovým koutem a kompletně vybavená kuchyně s TV. Možnost využití terasy s posezením, grilem a udírnou. Přímo u sklepa parkování pro 3 auta. Wi-Fi připojení ZDARMA Nabízíme i posezení ve vinném sklípku s možností degustace a občerstvením. Cena ubytování je 350 Kč/os jedna noc, 300 Kč/os tři a více nocí
2945,- za 1 osobu a noc
2945,- za 2 osoby a noc


Penzion Na Dědině

Brněnská 489, Mutěnice
(18,0 km od centra Zdánice)
Penzion Na Dědině nabízí ubytování uprostřed vinařské obce Mutěnice, která se nachází na hlavní trati Hodonín – Brno; asi 12km od okresního města Hodonín. Byl vybudován roku 2012 a ještě téhož roku uveden do provozu. Nedaleko penzionu najdete bezmála 500 malebných, vinných sklepů, které upoutají člověka krásně malovanými, slováckými ornamenty, už z dálky.
1101,- za 1 osobu a noc
1101,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 19 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (13) Jižní Čechy (3) Východní Morava (1) Kyjov (3) Mutěnice (3) Slavkov u Brna (2) Hovorany (2) Dubňany (2) Bučovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací