Ubytování Všeruby a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension u Vlčků

Úlice - Hracholusky 29, Hracholusky
(8,4 km od centra Všeruby)
Penzion u Vlčků je nově zrekonstruovaný rodinný penzion, který se nachází v centru Chebu, pouhých pár kroků od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad s množstvím krásných historických památek a pestrým kulturním a společenským vyžitím. Penzion nabízí ubytování v komfortně vybavených a moderně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.Parkování je zdarma zajištěno na parkovišti přímo před objektem.
512,- za 1 osobu a noc
1025,- za 2 osoby a noc
Apartsee

Hálkova 44 ap.n. 5A 5B, Plzeň
(14,9 km od centra Všeruby)
Chystáte se na služební cestu nebo na rodinnou dovolenou do čtvrtého největšího města v České republice? Pak rozhodně využijte ubytování v jednom ze dvou zcela nových a moderních apartmánů přímo v centru západočeské metropole. K dispozici jsou 2 oddělené apartmánové byty pro 2-4 osoby o rozloze 70 metrů čtverečních. Dnešní Plzeň se rozkládá na ploše 125 km2 a žije zde zhruba 167 000 obyvatel. Vysoká kulturní i hospodářská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Historické jádro města bylo v roce 1989 prohlášeno městskou památkovou rezervací.
1487,- za 1 osobu a noc
1718,- za 2 osoby a noc


Lavande Ranch

Malá Černá Hať 15 Mladotice, Strážiště
(19,0 km od centra Všeruby)
Vítejte na našem RANČI, který se nachází v překrásném a klidném prostředí přímo u lesa nad řekou Střelou, severozápadně od Plzně v obci Malá Černá Hať u Mladotic. Jedná se o nově postavený objekt v jemně provensálském stylu, který nabízí možnosti moderního ubytování až 12 osobám ve dvou samostatně oddělených apartmánech, v rámci jednoho objektu pro náročnou klientelu. Chceme zde nabídnout možnost ubytování i dalšího objektu CHATY STŘELY, která se nachází v údolí a překrásném prostředí povodí Střely vzdáleném od Lavande ranch 3km....
4567,- za 1 osobu a noc
4628,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací