Ubytování Větřní a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Delanta

Vencova 393, Český Krumlov
(3,8 km od centra Větřní)
Penzion Delanta se nachází v Českém Krumlově, 1,1 km od zámku Český Krumlov a 800 metrů od otáčivého hlediště. K dispozici je WiFi zdarma a bezplatné parkování. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají posezení. Hlavní náměstí v Českém Krumlově se nachází 800 metrů od penzionu Delanta a kaple sv. Martina je 700 daleko.
1486,- za 1 osobu a noc
1486,- za 2 osoby a noc


Boutique Hotel Romantick

U Zelené Ratolesti 232, Český Krumlov
(3,8 km od centra Větřní)
Renesanční romantický dům z konce 16.století. Jedinečné pokoje inspirované lučními květinami. Boutique hotel s romantickou zahradou a koupacím jezírkem, hlídaným parkovištěm. Počítačový koutek a wifi zdarma. Dvd videotéka pro deštivé dny. Milý personál. Bohaté snídaně servírované ve snídaňové restauraci nebo na terase v letních slunečních dnech. Ve spodní části hotelu si můžete pochutnat v Řízkové restauraci Pivoňka.
950,- za 1 osobu a noc
1900,- za 2 osoby a nocPenzion V Suchu

Pod Sv. Duchem 141, Český Krumlov
(3,9 km od centra Větřní)
Český Krumlov - Penzion & Apartmány V SuchuPenzion & Apartmány V Suchu jsou umístěny na okraji historického centra Českého Krumlova ve dvou citlivě opravených domech na břehu řeky Vltavy. Domy, které pocházejí ze 17. století sloužily jako zázemí havířům, kteří hned za nimi ve skalách v  hlubokých štolách těžili stříbrnou rudu. V  objektech je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha.Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku, Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova.Parkování je zajištěno přímo v  areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma.Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem.Specialitou našeho penzionu je vinný sklípek, ze kterého hostům nabízíme kvalitní odrůdová vína od vinařů z Velkých Bí
1891,- za 1 osobu a noc
1891,- za 2 osoby a nocPenzion Sv. Duch

Pod sv. duchem 139, Český Krumlov
(3,9 km od centra Větřní)
Penzion je umístěn u řeky Vltavy, 5 minut od centra. Je výhodným místem pro vycházky do města i k výletům do přírody. Ubytovaní hosté mohou parkovat v oplocené zahradě před penzionen, jedno parkovací místo je v garáži. Z oken penzionu je krásný pohled na řeku Vltavu. Pokoje jsou prostorné, slunné, vkusně zařízené. Jídelna se šesti místy u stolu je vybavena sporákem, chladničkou a základním kuchyňským vybavením pro vaření a stolování. V létě je možnost posezení na zahradě před domem. WIFI připojení na pokojích zdarma.
1081,- za 1 osobu a noc
1081,- za 2 osoby a nocSelsky Dvur

Kladne 10, Kájov
(4,0 km od centra Větřní)
Pokud rádi trávíte svůj volný čas v přírodě – turistikou, jízdou na kole, na raftech či lodích po řece, procházkami lesem a houbařením, toulkami po památkách naší vlasti a chcete-li dýchat čerstvý šumavský vzduch, pak jsme tu právě pro Vás. Jestliže Vám hotely a penziony uprostřed rušných měst připadají poněkud neosobní a drahé, pak zkuste přijet k nám do Selského dvora. Vyzkoušejte ubytování uprostřed překrásné čisté přírody jižních Čech, kde se budete cítit jako doma, spát v příjemném rodinném prázdninovém apartmánu za příjemnou cenu. Vychutnejte si atmosféru života na vesnickém statku nedaleko Českého Krumlova, v oblíbené a turisty často navštěvované lokalitě, plné historických, ale i technických a přírodních zajímavostí. Zveme Vás do nově vybudovaných apartmánů, které se nacházejí na zrekonstruovaném rodinném statku 4 km západně od Českého Krumlova směrem na Černou v Pošumaví, v malé vsi Kladné u Kájova (poutní kostel Panny Marie v Kájově ze 14. století). Jedná se o staré selské st
1824,- za 1 osobu a noc
1824,- za 2 osoby a noc • 1 - 15 z 95 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (80) Šumava (8) Lipno (3) Český Krumlov (60) Kaplice (5) Horní Planá (5) Chvalšiny (3) Frymburk (3) Rožmberk nad Vltavou (2)

  Informace

  VětřníČeského Krumlova leží v Jihočeském kraji a čítá kolem 4000 obyvatel. První zmínka o této obci pochází už ze 14. století a dodnes se tu nachází papírna, o které víme už od roku 1870.

  Větřní se nachází nedaleko českých hranic a kromě výletů po nejjižnějším cípu Čech se můžete podívat i na několik památek. Za navštívení jistě stojí jen několik kilometrů vzdálený Český Krumlov a ve Větřní uvidíte Kostel sv. Jana Nepomuckého a faru.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací