Ubytování Větřní a okolí

Cena (osoba/noc)
Guesthouse Na Hrazi

Šumavská 597Horní Brána, Český Krumlov
(4,7 km od centra Větřní)
Příjemné, cenově dostupné a pohodlné ubytování je výhodným výchozím bodem při objevování Českého Krumlova a okolí. Budete ve městě a přece v přírodě. Nově postavený objekt je umístěn na klidném místě přímo u Hornobranského rybníka v docházkové vzdálenosti (ca. 10 min.) do historického centra Českého Krumlova. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Na pokojích je k dispozici Internet přes Wi-Fi. Parkování je zdarma přímo u objektu.
1333,- za 1 osobu a noc
1333,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 51 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (37) Šumava (7) Lipno (2) Český Krumlov (28) Horní Planá (8) Frymburk (4) Kaplice (4) Lipno nad Vltavou (2) Křemže (1)

  Informace

  VětřníČeského Krumlova leží v Jihočeském kraji a čítá kolem 4000 obyvatel. První zmínka o této obci pochází už ze 14. století a dodnes se tu nachází papírna, o které víme už od roku 1870.

  Větřní se nachází nedaleko českých hranic a kromě výletů po nejjižnějším cípu Čech se můžete podívat i na několik památek. Za navštívení jistě stojí jen několik kilometrů vzdálený Český Krumlov a ve Větřní uvidíte Kostel sv. Jana Nepomuckého a faru.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací