Ubytování Větřní a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Delanta

Vencova 393, Český Krumlov
(3,8 km od centra Větřní)
Penzion Delanta se nachází v Českém Krumlově, 1,1 km od zámku Český Krumlov a 800 metrů od otáčivého hlediště. K dispozici je WiFi zdarma a bezplatné parkování. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají posezení. Hlavní náměstí v Českém Krumlově se nachází 800 metrů od penzionu Delanta a kaple sv. Martina je 700 daleko.
1447,- za 1 osobu a noc
1447,- za 2 osoby a nocPenzion V Suchu

Pod Sv. Duchem 141, Český Krumlov
(3,9 km od centra Větřní)
Český Krumlov - Penzion & Apartmány V SuchuPenzion & Apartmány V Suchu jsou umístěny na okraji historického centra Českého Krumlova ve dvou citlivě opravených domech na břehu řeky Vltavy. Domy, které pocházejí ze 17. století sloužily jako zázemí havířům, kteří hned za nimi ve skalách v  hlubokých štolách těžili stříbrnou rudu. V  objektech je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha.Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku, Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova.Parkování je zajištěno přímo v  areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma.Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem.Specialitou našeho penzionu je vinný sklípek, ze kterého hostům nabízíme kvalitní odrůdová vína od vinařů z Velkých Bí
1266,- za 1 osobu a noc
1266,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 50 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (41) Šumava (5) Lipno (3) Český Krumlov (26) Frymburk (4) Kaplice (4) Horní Planá (3) Lipno nad Vltavou (3) Kamenný Újezd (2)

  Informace

  VětřníČeského Krumlova leží v Jihočeském kraji a čítá kolem 4000 obyvatel. První zmínka o této obci pochází už ze 14. století a dodnes se tu nachází papírna, o které víme už od roku 1870.

  Větřní se nachází nedaleko českých hranic a kromě výletů po nejjižnějším cípu Čech se můžete podívat i na několik památek. Za navštívení jistě stojí jen několik kilometrů vzdálený Český Krumlov a ve Větřní uvidíte Kostel sv. Jana Nepomuckého a faru.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací