Ubytování Veselí nad Lužnicí a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzionek Na Mlýně Krkavci

Mlýn Krkavec 94, Veselí nad Lužnicí
Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! Nabízíme ubytovací prostory, které jsou cenově dostupné. Naše kapacity jsou vkusně zařízeny a samozřejmostí je naprostá čistota. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel. Penziónek se nachází na samotě u lesa a vody. Zaručujeme skvělý relax i aktivní odpočinek na kolech nebo můžeme zapůjčit kánoe a dle dohody Vás odvést proti proudy řeky Nežárky. V okolí se nachází několik krásných cyklostezek, které zvládnou i naši malí začínající sportovci. Při nepřízni počasí je možné navštívit aquaparky. Jeden se nachází v Třeboni a druhý v Jindřichově Hradci. Oba se nacházejí cca 20 km od mlýna. Také tu máme samozřejmě i něco pro rybáře. V řece, která teče téměř pod okny, se nachází spousta krásných ryb. Pod jezem se dá krásně třpytkovat a nejčastějšími úlovky je štika, candát, tloušť. V nedalekých pískovnách se nacházejí velcí sumci a boleni, samozřej
757,- za 1 osobu a noc
 


Ubytování a apartmány Sluníčko

Budějovická 281, Lomnice nad Lužnicí
(11,8 km od centra Veselí nad Lužnicí)
Srdečně Vás proto zveme do Jižních Čech na Třeboňsko, do vyhlášené oblasti  cyklistických a turistických stezek, rybníků a pískoven, kde příroda je přímo stvořená pro Vaši relaxaci a aktivní odpočinek. Celé Třeboňsko je rájem nejen pro cyklisty a vodáky, ale také rozsáhlé borové lesy přitahují milovníky procházek  v krásné neporušené přírodě, houbaře a sběrače tolik oblíbených borůvek. Na své si přijdou i příznivci rybaření v nedalekých rybnících, pískovnách a řece Lužnici.Krásné stylové  ubytování  najdete uprostřed  královského městečka Lomnice nad Lužnicí, pouhých 9 km od lázeňské Třeboně. Naše ubytování nabízí  příjemný relax a odpočinek v plně a komfortně zařízených apartmánech s možností venkovního posezení a návštěvou vlastního vinného sklípku, kde můžete ochutnat vína a sekty jak naší tuzemské produkce, tak i různé skvosty například  z Nového Zélandu, Chille, Argentiny, Francie, Německa ale i např. velice zajímavá červená vína z méně vínem známého Libanonu.Velmi oblíbené se sta
1405,- za 1 osobu a noc
1405,- za 2 osoby a noc


Ubytování U Vávrů

Jižná 51, Jižná
(15,5 km od centra Veselí nad Lužnicí)
Ubytování U Vávrů nabízí k pronájmu dva apartmány v obci Jižná, nedalo zámku Červená Lhota. Nachází se uprostřed turistického regionu Jižní Čechy, v malebném Jihočeském kraji, sotva pár minut cesty autem od města Jindřichův Hradec. Sestává ze dvou apartmánů se samostatným vchodem v přízemí. Pronajímaný objekt je obklopen panenskou přírodou, což z něj činí ideální místo pro duševní a fyzický odpočinek. Rodiny s dětmi uvítají, že celý areál je oplocený.
1351,- za 1 osobu a noc
1351,- za 2 osoby a noc


Relax Hotel Pelikán

Purkarec 133, Purkarec, Hluboká nad Vltavou
(19,2 km od centra Veselí nad Lužnicí)
Relax Hotel Pelikán se nachází v půvabné jihočeské obci Purkarec, na břehu Hněvkovické přehrady, cca 8km severně od Hluboké nad Vltavou. Obec leží na cyklostezce vedoucí podél řeky Vltavy přes Hlubokou nad Vltavou do Českých Budějovic a dále do Rakouska.
Poslední rezervace před 2 dny.
600,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a noc

Informace

V Jihočeském kraji, na soutoku řek Lužnice a Nežárky, se nachází 6 tisícové město, které je významným železničním a silničním uzlem.

Veselí nad Lužnicí se může pochlubit také unikátní polohou na okraji CHKO Třeboňsko. Spíše než turismus očekávejte ve městě poklidnou atmosféru. Tu si vychutnáte i při cyklo projížďkách po okolí. Zejména tradice a tradiční architekturu můžete poznávat v muzeum přímo ve městě, příp. v nedaleké Soběslav.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací