Ubytování Velké Přílepy a okolí

Cena (osoba/noc)Pension Lucie

Klapkova 53, Praha
(10,7 km od centra Velké Přílepy)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
1590,- za 1 osobu a noc
 


Apartment Stare Mesto Anenska

Anenska 13, Praha
(11,1 km od centra Velké Přílepy)
Apartman Stare Mesto offers pet-friendly accommodation in Prague. A dishwasher, a microwave and a refrigerator can be found in the kitchen and there is a private bathroom. A flat screen TV is available. Charles Bridge is 400 metres from Apartman Stare Mesto, while Old Town Hall with Orloj Astronomical Clock is 400 metres away. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 11 km from the property.
2078,- za 1 osobu a noc
2078,- za 2 osoby a nocApartment Mala Strana Petrinska

Petřínská 18, Praha
(11,1 km od centra Velké Přílepy)
Apartment Mala Strana Petrinska offers pet-friendly accommodation in Prague, 900 metres from Charles Bridge. There is a seating area and a kitchen complete with a dishwasher and an oven. A flat screen TV is featured. There is a private bathroom with a bath. Prague Castle is 1.3 km from Apartment Mala Strana Petrinska, while St. Vitus Cathedral is 1.3 km from the property. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 10 km from Apartment Mala Strana Petrinska.
1793,- za 1 osobu a noc
1793,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací