Ubytování Úpice a okolí

Cena (osoba/noc)
Chaty u rybníka Brodský

U Brodského 1226 Červený Kostelec, Červený Kostelec
(8,2 km od centra Úpice)
Nabízíme o ubytování ve třech chatách umístěných v pěkném prostředí na okraji lesa asi 50m od břehu rybníka Brodský. V areálu je bazén o průměru 3,6m s hloubkou 1m, který mohou využívat rekreanti ze všech tří chat. Pozemek je oplocen, u každé chaty je parkoviště. Volný čas můžete trávit u táboráku, děti na houpačce a na pískovišti. Jedná se o turisticky velmi zajímavý kraj podhůří Krkonoš a Orlických hor vhodný pro podnikání zajímavých výletů. Vedou zde desítky kilometrů značených turistických tras a cyklostezek.
1500,- za 1 osobu a noc
1500,- za 2 osoby a noc


Penzion Sport Žacléř

Josefa Čapka 272, Žacléř
(18,4 km od centra Úpice)
V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní. V restauraci je k dispozici pro veřejnost PC s bezplatným připojením na internet. K penzionu patří privátní parkoviště s možností pronájmu garáží.
667,- za 1 osobu a noc
667,- za 2 osoby a nocInformace

Úpice leží na řece Úpě v Královéhradeckém kraji a turistům nabízí řadu lákadel. Město je vyhledávané zejména pro výhodné umístění v blízkosti lyžařských areálů. Oceňované jsou však také zdejší pamětihodnosti a nádherná příroda Jestřebích hor.

V obci najdete hned několik významných památek, mezi něž jistě patří kostel svatého Jakuba Většího, národní kulturní památka Dřevěnka či zdejší historická radnice. Úpice je velmi často spojována s bratry Čapkovými, kteří tu několik let žili a na jejichž počest byla pojmenována městská knihovna. Ujít si však nenechte ani místní hvězdárnu, fungující již 50 let. Výlet můžete podniknout i do vzdálenějšího okolí – plno zábavy nabízí například ZOO Dvůr Králové či Babiččino údolí v Ratibořicích.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací