Ubytování Týn nad Vltavou a okolí

Cena (osoba/noc)


Pension a restaurace KA.PR

Pouze poptávka
Tyršova 966, Hluboká nad Vltavou
(19,3 km od centra Týn nad Vltavou)
Tříhvězdičkový Pension KA.PR*** nabízí ubytování v malebném jihočeském městečku Hluboká nad Vltavou, vzdáleném osm kilometrů od města České Budějovice. Přímo v centru města nabízíme komfortní ubytování hotelového typu ve 12 pokojích, s výhledem na zámek nebo na golfové hřiště, vybavených koupelnou se sprchovým koutem (vanou), televizí, telefonem, internetovou přípojkou a trezorem.
1323,- za 1 osobu a noc
1898,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Čechy (9) Hluboká nad Vltavou (3) Bechyně (3) Vodňany (1) Olešník (1) Bernartice (1) Skrýchov u Malšic (1)

Informace

jižních Čechách leží jedno z nejstarších sídel Týn nad Vltavou. Týnem protéká Vltava, do které se nedaleko od něj vlévá řeka Lužnice. Město leží asi 30 km od Českých Budějovic.

Týn nad Vltavou je považován za významné středisko kulturního dění. Pokud navštívíte Městské muzeum, uvidíte expozici Svět loutek nebo se můžete dozvědět něco nového o jihočeském vltavínu. V Městské galerii lze obdivovat díla předních českých výtvarníků. Město se také pyšní otáčivým hledištěm, kde se každou letní sezónu pořádají představení. Hlediště se nachází na místě dřívějšího hradu, po kterém zbyl už jen most. Nelze opomenout ani městské památky, mezi něž patří například barokní kašna nebo Kostel sv. Jakuba. Další zajímavostí jsou podzemní chodby dlouhé asi 160 m a vybudované v 15. století. V Týnu se můžete také koupat, rybařit, projet po cyklotrasách či projít po vyhlídkových a naučných trasách.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací