Ubytování Týn nad Vltavou a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Černická obora

ODPOVĚĎ DO 24 HODIN
Sudoměřice u Bechyně 43, Sudoměřice u Bechyně
(12,7 km od centra Týn nad Vltavou)
Penzion Černická obora nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a jednolůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybavený rustikálním nábytkem z masivního dřeva. V areálu se nachází i první golfové hřiště v jižních Čechách, takže si i nezkušení hosté mohou…
1265,- za 1 osobu a noc
1840,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 21 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (15) Hluboká nad Vltavou (6) Bechyně (4) Vodňany (2) Olešník (1) Jetětice (1) Chrášťany (1)

  Informace

  jižních Čechách leží jedno z nejstarších sídel Týn nad Vltavou. Týnem protéká Vltava, do které se nedaleko od něj vlévá řeka Lužnice. Město leží asi 30 km od Českých Budějovic.

  Týn nad Vltavou je považován za významné středisko kulturního dění. Pokud navštívíte Městské muzeum, uvidíte expozici Svět loutek nebo se můžete dozvědět něco nového o jihočeském vltavínu. V Městské galerii lze obdivovat díla předních českých výtvarníků. Město se také pyšní otáčivým hledištěm, kde se každou letní sezónu pořádají představení. Hlediště se nachází na místě dřívějšího hradu, po kterém zbyl už jen most. Nelze opomenout ani městské památky, mezi něž patří například barokní kašna nebo Kostel sv. Jakuba. Další zajímavostí jsou podzemní chodby dlouhé asi 160 m a vybudované v 15. století. V Týnu se můžete také koupat, rybařit, projet po cyklotrasách či projít po vyhlídkových a naučných trasách.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací