Ubytování Svoboda nad Úpou a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Flóra

Černohorská 17, Janské Lázně
(2,9 km od centra Svoboda nad Úpou)
Penzion Flóra se nachází v Janských Lázních v Krkonoších, cca 200m od významného střediska „Černá hora“. Pokoje pro 2- 6 osob s tv/sat a sociálním zařízením. Parkování zdarma u penzionu. Domácí mazlíčci vítáni! WiFi zdarma. Restaurace, bar, lyžárna.
Přátelská cena
Oblíbené
1100,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc


Penzion Iris Krkonoše

Lysečinská14, Horní Maršov
(4,2 km od centra Svoboda nad Úpou)
Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril, Penzion Iris Krkonoše nabízí pet-přátelské ubytování v Horním Maršově. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Terasu nebo balkon jsou obsaženy v některých pokojích. TV s plochou obrazovkou je k dispozici. K dispozici je zdarma kyvadlová doprava na místě. Tento penzion má lyžárnu prostor a půjčovna lyžařského vybavení je k dispozici. Karpacz je vzdálené 14 km od penzionu Iris Krkonoš, zatímco Špindlerův Mlýn je 17 km daleko.
2557,- za 1 osobu a noc
2557,- za 2 osoby a noc


Penzion Čert

Horní Albeřice 58, Horní Maršov
(7,4 km od centra Svoboda nad Úpou)
Vítáme Vás na stránkách Penzionu Čert a tímto Vás zveme k prožití Vaší dovolené právě u nás. Penzion Čert se nachází v malebné obci Horní Albeřice, která je součástí Horního Maršova. Obec Horní Maršov obklopují kopce plné jehličnatých a smíšených lesů, které vytváří čisté a příjemné prostředí.
634,- za 1 osobu a noc
1249,- za 2 osoby a nocPenzion Sport Žacléř

Josefa Čapka 272, Žacléř
(7,8 km od centra Svoboda nad Úpou)
V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní. V restauraci je k dispozici pro veřejnost PC s bezplatným připojením na internet. K penzionu patří privátní parkoviště s možností pronájmu garáží.
673,- za 1 osobu a noc
673,- za 2 osoby a noc

Apartmán Javor

Pec pod Snezkou 335, Pec pod Sněžkou
(9,3 km od centra Svoboda nad Úpou)
Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete? Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek. Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdálen
1500,- za 1 osobu a noc
1700,- za 2 osoby a noc
Hotel Krakonoš

Barvířská 41/6, Trutnov
(9,8 km od centra Svoboda nad Úpou)
Hotel Krakonoš *** se nachází v klidném prostředí nad městem. Nabízíme hotelové ubytování s možností kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, permanentní makeup. V hotelu používáme přírodní lehce mineralizovanou vodu z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness. Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.
1995,- za 1 osobu a noc
1995,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 40 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací