Ubytování na Šumavě (Hotely, Penziony, Welness centra, Hotely s bazénem a další)

Cena (osoba/noc)

Hotel Orsino

Volarská 167, Horní Planá
Hotel Orsino**** se nalézá na břehu přehrady Lipno v blízkosti několika lyžařských areálů (např. Kramolín, Hochficht). Hotel nabízí luxusní ubytování s Wi-Fi, snídaní a parkováním zdarma. Dále můžete využít wellness centrum s bazén a saunu. V okolí je mnoho cyklostezek kolem Lipenské přehrady.
V blízkosti koupání
Doporučujeme
2190,- za 1 osobu a noc
2190,- za 2 osoby a nocHotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
V blízkosti koupání
Pro rodiny – děti vítány
1000,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Místa v okolí

    Šumava (23) Železná Ruda (5) Horní Planá (4) Frymburk (2) Volary (2) Stachy (1) Kvilda (1)

    Informace

    Jedna z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou díky široké nabídce levného ubytování v okolních městech vodní nádrže Lipno jako je Frymburk, Horní Planá, Černá v Pošumaví, Nová Pec. Oblíbené jsou také hotely a penziony u Horské Kvildy, na Kvildě, v Borové Ladi, Filipově Huťi, Modravě, Železné Rudě a na Špičáku. Krásnou přírodu i kulturní památky najdete v okolí větších měst jako je Český Krumlov, Klatovy, Sušice, Prachatice, Vyšší Brod , Kašperské Hory

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací