Ubytování Stříbřec a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Pohádka

Husova 67, Třeboň
(8,3 km od centra Stříbřec)
Zažijte pohádkové ubytování v Třeboni v novém rodinném penzionu Pohádka. Penzion vznikl rekonstrukcí bývalého ubytování U Krbců. Prožijte kouzelnou dovolenou v centru malebné Třeboně - ve městě, které vyniká nejen svým proslulým lázeňstvím, rybařením a zachovalými historickými památkami, ale i kvalitními cyklostezkami. Jsme nepřehlédnutelný penzion v Třeboni i okolí. Penzion Pohádka Vás zaujme svým útulným stylovým ubytováním, pohodovou a přátelskou atmosférou, tolik typickou pro ubytování v Třeboni. V našem penzionu objevíte kouzlo půvabného stylu našich jihočeských babiček (lidsky teplého nikoliv obstarožního). Čerstvý třeboňský vzduch, který budete v Penzionu Pohádka dýchat je prost jakéhokoliv kouře včetně kouře cigaretového. Pro kuřáky pak máme vyhrazen speciální kuřácký koutek na dvorku penzionu (mimo pokoje a společné chodby). Pohádkovou harmonii ubytování v soukromí dotváří typické babičkovské doplňky vyrobené pouze z přírodních materiálů.
Poslední rezervace před 3 dny.
660,- za 1 osobu a noc
1320,- za 2 osoby a noc

Penzion U Radnice

Náměstí 7, Lomnice nad Lužnicí
(13,0 km od centra Stříbřec)
Ubytování na Třeboňsku- v centru královského města Lomnice nad Lužnicí, pouhých 8 km od Třeboně. V blízkém okolí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí,cyklostezky. Budete ubytováni uprostřed krásné třeboňské krajiny plné rybníků.
Doporučujeme
Poslední rezervace před 3 dny.
320,- za 1 osobu a noc
640,- za 2 osoby a noc


Penzion Kasper Cyklopenzion

namesti Miru 178/I, Jindřichův Hradec
(15,5 km od centra Stříbřec)
Penzion Kasper *** je rodinný hotel, který nabízí 8 stylově zařízených nekuřáckých pokojů přímo v centru Jindřichova Hradce, v okolí je zámek Jindřihcův Hradec, restaurace a parkování v blízkosti hotelu, je zde malá kavárnička navazující na letní terasu a vystavěn vinný sklípek, nabízí i rozšířené služby pro cykloturisty, vybavení í pro firemní účely, půjčovna kol i prutů,
646,- za 1 osobu a noc
982,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací