Ubytování Strážná a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Country Steak Restaurant

Albrechtice 78, Lanškroun
(5,1 km od centra Strážná)
Naše ubytování Vám nabízí 8 prosvětlených, rozlehlých a útulných pokojů. Snadno a příjemně se zde ubytuje rodina s malými dětmi, jednotlivci či dvojice. Naši hosté si pochvalují klid a ničím nerušenou, pohodovou rodinnou atmosféru. Jedinečný zážitek poskytuje i naše vyhlášená restaurace, kde můžete vybírat jak z hotových jídel, tak ze specialit ze steakových mas.
900,- za 1 osobu a noc
 Restaurace a Penzion Bludoveček

K Zámečku 887, Bludov
(16,8 km od centra Strážná)
Bludoveček se stal po právu vyhledávaným výletním místem pro lidi ze širokého okolí. Se svou oborou s vysokou zvěří, ušlechtilými koňmi, výtečnou gastronomií, nově zrekonstruovanými pokoji, infrasaunou a rodinnou a přátelskou atmosférou si Bludoveček získává stále více příznivců a stálých návštěvníků.
670,- za 1 osobu a noc
957,- za 2 osoby a noc


Hotel Pod Radnicí

Langrova 29, Šumperk
(19,5 km od centra Strážná)
Náš nově zrekonstruovaný hotel se nachází v těsné blízkosti centra města Šumperk a svým hostům nabízí útulné a plně vybavené pokoje. Samotné centrum města i blízké okolí láká k výletům a na své si přijde opravdu každý. Rodiny mohou navštívit nedaleké Velké Losiny, nechvalně proslulé čarodějnickými procesy nebo Ski areál Kouty. Páry potěší romantické prostředí lázní Velké Losiny.
1390,- za 1 osobu a noc
1390,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací