Ubytování Strakonice a okolí

Cena (osoba/noc)
Pension Lažany

Na sázkách 11, Lažany
(11,4 km od centra Strakonice)
Pension Lažany - malý rodinný pension se nachází v malebném prostředí předhůří Šumavy mezi Strakonicemi a Blatnou. Dokončen byl roku 2011 a byl vybudován z bývalé stodoly a chlévů,což se projevuje zejména v interiéru stavby,ale také v jeho vlastnostech, jako je velmi příjemné prostředí pro spánek díky kamenné stavbě kombinované se dřevem. Zdejší příroda plná rybníků vytváří ideální podmínky pro pobyt v přírodě, turistiku, cyklistiku, rybaření, houbaření, v zimě bruslení na rybnících a běžky, ale také díky bazénu,vířivce a sauně v pensionu k odpočinkovému relaxu. K dispozici je také krb s kamennou deskou a venkovním posezením. Wifi, TVsat, biliárd, poker a šipky Vás pobaví při večírcích nebo ve špatném počasí.V neposlední řadě je k dispozici profesionální výčepní zařízení,kde si můžete sami čepovat svůj oblíbený mok.
350,- za 1 osobu a noc
700,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Čechy (3) Plzeňsko a Český les (1) Písek (2) Lažany (1)

Informace

Okresní město Strakonice se nachází v Jihočeském kraji na soutoku dvou řek. Počet obyvatel se pohybuje kolem 23 tisíc a tradici tu má textilní průmysl a pivovarnictví.

Ve Strakonicích se každý rok pořádá Národní dudácký festival, který se poprvé konal už roku 1967. Dále v tomto městě najdete i mnoho památek z různých historických období. Ať už se do Strakonic vydáte na týdenní dovolenou, nebo jen na jednodenní výlet, určitě si prohlídněte Strakonický hrad ze 13. století, Barokní mariánský sloup, poutní kostel a židovský hřbitov. Nebaví-li Vás památky, vydejte se do blízkého okolí města a užívejte si nádhernou jihočeskou přírodu.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací