Ubytování Stod a okolí

Cena (osoba/noc)
Congress Center PARKHOTEL Plzeň

U Borského parku 31, Plzeň
(17,4 km od centra Stod)
Hotel Congress Center PARKHOTEL Plzeň**** nabízí příjemné ubytování s komplexními službami. Vhodné pro pořádání větších akcí. Hotel nabízí Wi-fi připojení, snídaně, fitness, garážované parkování a v letních měsících bazén zdarma v ceně ubytování.
Ubytování s venkovním bazénem
1714,- za 1 osobu a noc
2174,- za 2 osoby a noc


angelo by Vienna House Pilsen

U Prazdroje 6, Plzeň
(19,9 km od centra Stod)
Z hotelu angelo Pilsen by Vienna House lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.
3451,- za 1 osobu a noc
3834,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (12) Plzeň (9) Stříbro (2) Roupov (1)

Informace

Na západě Čech, v údolí podél řeky Radbuzy, se nachází město Stod. Místo je navštěvované nejen pro své krásné okolní prostředí, ale také řadu cenných pamětihodností, nacházejících se nejen v obci, ale také okolních městech.

Přes Stod vede naučná stezka, která je rozdělena na 4 etapy a provede vás kolem všech zajímavých míst, které se v obci nachází. V mikroregionu Radbuza (tvořených městy Stod, Dobřany a Chotěšov) se nachází i několik cyklostezek, zaručujících bohaté sportovní využití. Pokud máte rádi přírodní scenérie, dojděte si k nedaleké rozhledně Křížový vrch, která Vám poskytne výhled na krásnou okolní krajinu.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací