Ubytování Stod a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmán Staňkov

Rašínova 469, Staňkov
(11,6 km od centra Stod)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho apartmánu, který se nachází v přízemí rodinného domu ve Staňkově. Přijeďte s rodinou na dovolenou - Pokud chcete během dovolené navštívit západočeské lázně i Šumavu, Plzeň i Chodsko - Domažlice, Horšovský Týn,Klatovy či Švihov nebo Kdyně (aquapark) pak Staňkov má ideální polohu a náš apartmán je oproti hotelu cenově velmi příznivé řešení. Ubytujte se u nás na služební cestě - Budete ve Staňkově či okolí několik týdnů nebo měsíců pracovat, ale nechce se vám každý týden balit a vybalovat všechny vaše věci na hotelu? Chcete více prostoru než hotelové pokoje nebo chcete mít k dispozici vybavenou kuchyňku? Pak je náš apartmán pro vás ta správná volba. Samozřejmostí je zdarma WiFi připojení k internetu a parkování přímo před vchodem. V letních měsících možnost využití krytého bazénu s protiproudem. K dispozici je i posezení přímo před apartmánem. Pro děti jso k dispozici míče, basketbalový koš, plážový tenis
1189,- za 1 osobu a noc
1189,- za 2 osoby a noc


Pension u Vlčků

Úlice - Hracholusky 29, Hracholusky
(15,8 km od centra Stod)
Penzion u Vlčků je nově zrekonstruovaný rodinný penzion, který se nachází v centru Chebu, pouhých pár kroků od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad s množstvím krásných historických památek a pestrým kulturním a společenským vyžitím. Penzion nabízí ubytování v komfortně vybavených a moderně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.Parkování je zdarma zajištěno na parkovišti přímo před objektem.
1622,- za 1 osobu a noc
 


 • 1 - 15 z 18 hotelů
 • Místa v okolí

  Plzeňsko a Český les (16) Plzeň (13) Stříbro (2) Roupov (1) Hracholusky (1) Staňkov (1)

  Informace

  Na západě Čech, v údolí podél řeky Radbuzy, se nachází město Stod. Místo je navštěvované nejen pro své krásné okolní prostředí, ale také řadu cenných pamětihodností, nacházejících se nejen v obci, ale také okolních městech.

  Přes Stod vede naučná stezka, která je rozdělena na 4 etapy a provede vás kolem všech zajímavých míst, které se v obci nachází. V mikroregionu Radbuza (tvořených městy Stod, Dobřany a Chotěšov) se nachází i několik cyklostezek, zaručujících bohaté sportovní využití. Pokud máte rádi přírodní scenérie, dojděte si k nedaleké rozhledně Křížový vrch, která Vám poskytne výhled na krásnou okolní krajinu.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací