Ubytování Srní a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmány Mikeš

Sušičká 269, Kašperské Hory
(8,2 km od centra Srní)
Ubytování se nachází na samém okraji Kašperských Hor, směr Sušice naproti Správě národního parku a Informačnímu středisku. Je vhodné jak pro starší generace, tak pro rodiny s dětmi nebo party kamarádů se zájmem o sport a turistiku. (celková kapacita 16 lůžek) Vzdálenost od centra je pět minut chůze. Ski park pět minut autem. Kašperské Hory a okolí nabízí prostor pro nejrůznější aktivity během letní i zimní sezóny. V létě mohou návštěvníci využívat sportovní areál s koupalištěm v obci Žihobce a Annín. Minigol v Rejštejně. Jistě si nenecháte ujít návštěvu krásného hradu Kašperk, nebo zříceniny hrudu Rabí. Vášniví cyklisté i pěší turisté si také přijdou na své. V okolí je mnoho cyklistických i turistických tras. Krásná šumavská příroda přímo nabádá k výletům do blízského okolí jako je Srní, Modrava, Kvilda, Železná Ruda, Špičák, Zadov, Churáňov,... V zimních měsících je rekreantům k dispozici skiareal se třemi vleky a snowparkem. (umělé zasněžování, večerní osvětlení)
1054,- za 1 osobu a noc
1054,- za 2 osoby a nocPenzion Nad Kvildou

Kvilda 184, Kvilda
(11,6 km od centra Srní)
Nově otevřený penzion ležící v malebném prostředí šumavského národního parku v turisticky vyhledávané obci Kvilda se sedmi apartmány vhodnými nejen pro rodinnou rekreaci. V našich apartmánech mimo jiné naleznete kompletně vybavený kuchyňský kout s elektrickou varnou deskou, chladničkou, MW troubou, myčkou nádobí či rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je, že každý apartmán má vlastní toaletu a koupelnu se sprchovacím koutem nebo 40″ LCD televizor s širokou programovou nabídkou. Celý objekt je pokryt vysokorychlostním signálem Wi-Fi. Přímo kolem našeho penzionu vedou nejen cyklistické a turistické trasy, ale v zimě i strojově upravovaná stopa pro milovníky běžkařského sportu.
2405,- za 1 osobu a noc
2405,- za 2 osoby a noc


U Karla

Nové Hutě 6, Nové Hutě
(13,5 km od centra Srní)
Penzion "U Karla" v obci Nové Hutě se nachází v centrální části Šumavy na rozhraní Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 1080 m. Zdejší krásné a zachovalé přírodní prostředí poskytuje velké možnosti k zimní a letní rekreaci. Letní období láká návštěvníky k výletům do blízkého, ale i vzdálenějšího okolí, sběru hub a lesních plodů. V zimě je k dispozici velké množství stále udržovaných vleků a široký výběr běžeckých tratí různých náročností. Celoroční ubytování na Šumavě nabízíme ve dvou, tří, a čtyř standardně vybavených pokojích. V rámci ubytovacích služeb je možno využívat VYBAVENOU KUCHYŇ, kolárnu, lyžárnu, zpevněné parkoviště, hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení a ohiště. V letní sezóně je možno na hřišti hrát fotbal, nohejbal, volejbal a další míčové hry. Síť a míč jsou k dispozici.
657,- za 1 osobu a noc
657,- za 2 osoby a nocUbytování U Kornoušků

Zdíkov 303, Zdíkov
(15,5 km od centra Srní)
Apartmán u Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.
1945,- za 1 osobu a noc
1945,- za 2 osoby a noc
 • 1 - 15 z 26 hotelů
 • Místa v okolí

  Šumava (23) Jižní Čechy (1) Železná Ruda (9) Hartmanice (4) Kvilda (2) Stachy (2) Nové Hutě (2) Kašperské Hory (2)

  Informace

  Srní se nachází v Plzeňském kraji, konkrétně v okrese Klatovy. Pod německým pojmenováním tuto obec najdete jako Rehberg. Má přibližně 300 obyvatel a leží 858 m.n.m. v Národním parku Šumava.

  Srní patří mezi místa, která jsou turisticky hojně vyhledávaná. Pokud se sem vydáte např. na letní dovolenou, můžete se vydat ke dvěma vodním elektrárnám, vodnímu mlýnu nebo se zastavit u několika památných stromů. Z pamětihodností tu najdete kostel Nejsvětější trojice. Nemusíte však přebývat jen v Srní, zajímavé jsou i další obce. V Petrovicích u Sušice najdete další vodní mlýn nebo Kostel sv. Petra a Pavla. Na rozhraní Plzeňského a Jihočeského kraje leží obec Soběšice, o které se ve svém díle V ráji šumavském zmiňuje spisovatel Karel Klostermann.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací