Ubytování Srní a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartmany Železná Ruda

Špičácká 222, Železná Ruda
(19,2 km od centra Srní)
Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu - www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, televize a WIFI. Nádraží a autobus 200m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m. Nejbližší lyžařský areál U nádraží je vzdálen 150m a je propojen s areálem BELVEDER. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.
887,- za 1 osobu a noc
887,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Šumava (11) Jižní Čechy (1) Železná Ruda (7) Stachy (2) Hartmanice (2) Kvilda (1)

Informace

Srní se nachází v Plzeňském kraji, konkrétně v okrese Klatovy. Pod německým pojmenováním tuto obec najdete jako Rehberg. Má přibližně 300 obyvatel a leží 858 m.n.m. v Národním parku Šumava.

Srní patří mezi místa, která jsou turisticky hojně vyhledávaná. Pokud se sem vydáte např. na letní dovolenou, můžete se vydat ke dvěma vodním elektrárnám, vodnímu mlýnu nebo se zastavit u několika památných stromů. Z pamětihodností tu najdete kostel Nejsvětější trojice. Nemusíte však přebývat jen v Srní, zajímavé jsou i další obce. V Petrovicích u Sušice najdete další vodní mlýn nebo Kostel sv. Petra a Pavla. Na rozhraní Plzeňského a Jihočeského kraje leží obec Soběšice, o které se ve svém díle V ráji šumavském zmiňuje spisovatel Karel Klostermann.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací