Ubytování Spálené Poříčí a okolí

Cena (osoba/noc)

Farma Moulisových

Milínov 23, Nezvěstice
(4,6 km od centra Spálené Poříčí)
abízíme ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 23 lůžek. Apartmán Josef, František a Jaroslav jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem s dřevěnou podlahou a v mezonetovém apartmánu Josef jsou umístěna kachlová kamna s pecí. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Samozřejmostí je televize a v celém penzionu možnost bezplatného připojení k internetu. Pro informaci o ceně ubytování a obsazenosti si můžete nezávazně vyplnit rezervační formulář. Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby, lze u nás nově platit platební kartou.
1107,- za 1 osobu a noc
1107,- za 2 osoby a noc
Informace

Spálené Poříčí se nachází v Plzeňském kraji, asi 20 kilometrů od samotné Plzně. Titul historického města získala obec roku 2003.

Jedna z nejkrásnějších památek ve městě je zámek Spálené Poříčí, který je veřejnosti přístupný pouze částečně. Každý rok zde můžete navštívit letní kino. Ujít byste si však ve městě neměli nechat ani areál Ve Dvoře a zámecký pivovar, kde naleznete mimo jiné i barokní špejchar. Další důležitou památkou je jistě kostel sv. Mikuláše či krásný mlýn u zámeckého rybníka.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací