Ubytování Spálené Poříčí a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Na Statku Mirošov

Ke Čtrnáctce 215, Mirošov
(9,7 km od centra Spálené Poříčí)
V našem tříhvězdičkovém hotelu Na Statku se harmonicky prolíná romantika historického hospodářství s komfortem moderního ubytovánía restaurace. Obklopen malebnou krajinou v okolí Mirošova na Rokycansku vítá pravidelné hosty i zbloudilé pocestné. Hostí je vybranou českou kuchyní, delikátními steaky a lahodným moravským vínem, baví živou hudbou a veselou společností a dopřává jim nerušeného spánku v útulných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zní to jako pohádka? Objednejte si u nás nocleh nebo zajděte na večeři a uvěříte.
827,- za 1 osobu a noc
1241,- za 2 osoby a nocPrimavera Hotel & Congress centre

Nepomucká 1058/128, Plzeň
(17,6 km od centra Spálené Poříčí)
Necelých 5km od centra Plzně se nachází Hotel Primavera & Congress centre****. Nabízí kvalitní ubytování se snídaní formou bufetu, Wi-Fi a parkováním zdarma. Vhodné pro pořádání větších akcí, kapacita ubytování je 86 dvoulůžkových pokojů plus 4 apartmá.
Doporučujeme
3160,- za 1 osobu a noc
3160,- za 2 osoby a noc

Informace

Spálené Poříčí se nachází v Plzeňském kraji, asi 20 kilometrů od samotné Plzně. Titul historického města získala obec roku 2003.

Jedna z nejkrásnějších památek ve městě je zámek Spálené Poříčí, který je veřejnosti přístupný pouze částečně. Každý rok zde můžete navštívit letní kino. Ujít byste si však ve městě neměli nechat ani areál Ve Dvoře a zámecký pivovar, kde naleznete mimo jiné i barokní špejchar. Další důležitou památkou je jistě kostel sv. Mikuláše či krásný mlýn u zámeckého rybníka.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací