Ubytování Slatina a okolí

Cena (osoba/noc)

Heipark Tošovice

Tošovice 72, Tošovice
(14,8 km od centra Slatina)
HOTEL HEIPARK**** nabízí 6 dvoulůžkových pokojů, 6 čtyřlůžkových pokojů a luxusní apartmán. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový. Kapacita hotelu je 42 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou s wc, klimatizací, lednicí s minibarem, internetem a satelitní tv. Apartmán má navíc ve vybavení vířivou vanu, samostatný bar a prostornou sedací soupravu. Celý hotel je nekuřácký a není dovolen ani pobyt se zvířecími miláčky. Parkování pro hotelové hosty je na vyhrazeném parkovišti zdarma. V celém hotelu se mohou hosté připojit k internetu pomocí wi-fi sítě, nebo kabelového připojení.
2412,- za 1 osobu a noc
2412,- za 2 osoby a noc
Apartmány Kramer

Ostrožná 32, Opava
(17,2 km od centra Slatina)
Jak by se Vám líbilo bydlet v samém centru města Opavy? Přímo na pěší zóně v nově nadčasově zrekonstruovaných Apartmánech Kramer. Pro ty, kteří jsou v Opavě pracovně, v pěší vzdálenosti od všech městských institucí, škol a bank, pro turisty přímo mezi památkami Opavy, pro všechny jen 50 metrů od Dvořákových sadů. V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich velikosti, vybavení a soukromí. Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou. V roce 2014 nově zbudovaný výtah a soukromé parkoviště, hlídané kamerovým systémem, zvýšilo komfort ubytování pro všechny hosty. Pokud hledáte ubytování v Opavě pracovně, či jako turisté, věříme, že Apartmány Kramer budou vždy správnou volbou.
1283,- za 1 osobu a noc
1770,- za 2 osoby a noc

Pension sv. Florian

Generála Svobody 2, Hlučín
(19,1 km od centra Slatina)
Výlet nebo služební cesta na severní Moravu? Hotel nebo pension v Ostravě? Jedna noc? Týden? Odpočiňte si v Pensionu Svatý Florian v centru Hlučína. Nabízíme ubytování v klidném prostředí malého města, stylovou restauraci s barem, připojení k Internetu a parkoviště zdarma. To vše nedaleko Ostravy – jen 12 km od severomoravské metropole.
1026,- za 1 osobu a noc
1360,- za 2 osoby a noc


Penzion Na Kurtech

Karlovecká 1b, Opava
(19,7 km od centra Slatina)
Nabízíme Vám celoroční ubytování v našem penzionu, který se nachází v půvabném historickém městě s bohatou historií, četnými architektonickými památkami a kulturou. Penzion „Na kurtech“ naleznete v příjemném prostředí městských sadů, které vybízí k procházkám a relaxaci. Penzion je součástí Tenisového centra, ve kterém si můžete zahrát tenis, badminton, golf na golfovém simulátoru s 50 tenisovými hřišti. Součástí penzionu je restaurace, ve které můžete využít nabídky celodenního stravování.
616,- za 1 osobu a noc
898,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Severní Morava a Slezsko (15) Ostrava (5) Opava (4) Bělá (1) Kravaře (1) Vřesina (1) Hlučín (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací