Ubytování Slaný a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(16,2 km od centra Slaný)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
898,- za 1 osobu a noc
1026,- za 2 osoby a nocAuberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(17,2 km od centra Slaný)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1693,- za 1 osobu a noc
1924,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Střední Čechy (9) Severozápadní Čechy (1) Kladno (3) Třebíz (1) Tuchlovice (1) Straškov (1) Tuchoměřice (1) Nelahozeves (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací