Ubytování Sezimovo Ústí a okolí

Cena (osoba/noc)


Grand Tábor

Náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
(3,4 km od centra Sezimovo Ústí)
Hotel poskytuje příjemné, moderní a cenově velmi příznivé ubytování. Hosté si mohou vybrat pokoj s vlastní koupelnou a WC, nebo za příznivější cenu pokoj s koupelnou a WC na chodbě. K dispozici je WiFi, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti, bezpečné uložení kol, společná kuchyňka, pračka, sušička a další drobné služby.
690,- za 1 osobu a noc
 

Hostinec a penzion U Rezků

Sedlecká 82, Jistebnice
(16,0 km od centra Sezimovo Ústí)
Vítáme Vás v rodinném restauračním a ubytovacím zařízení Hostinec a penzion U Rezků, který se nachází na náměstí historického města Jistebnice, v turistické lokalitě Toulava. Jistebnice leží 85km jižně od Prahy a 14km severně od Tábora, nedaleko vyhledávaného Ski areálu Monínec. Okolí je vhodné pro cykloturistiku (přírodní park Jistebnická vrchovina 578 m.n.m.), v zimě pro běžkařské lyžování, a jde o ideální výchozí místo pro výlety po Jižních a Středních Čechách.
1298,- za 1 osobu a noc
1298,- za 2 osoby a noc


Ubytování U Klášterní Zahrady

Valtrova 33, Bechyně
(18,5 km od centra Sezimovo Ústí)
Nabízíme komfortní ubytování se snídaní v centru lázeňského města Bechyně s možností parkování. Vila architekta Zdeňka Pštrosse se nachází v klidné lokalitě města, mezi klášterní zahradou a zrekonstruovaným historickým náměstím. Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím poskytují pohodlné zázemí ve vile z 30. let 20. století. Bývalá rodinná vila Zdeňka Pštrosse se svým genius loci je výjimečná stavba poutající pozornost kolemjdoucích. Umístění Centrum města, klidná lokalita u klášterní zahrady s výhledem na řeku Lužnici i známý obloukový most. Klášter i bechyňský zámek jsou v těsné blízkosti, obchody a restaurace vzdálené cca 5 minut chůze.
1216,- za 1 osobu a noc
 


Apartment Zelená zahrada

Ronovská 117, Mladá Vožice
(18,6 km od centra Sezimovo Ústí)
Apartmány zelená zahrada leží ve velké zahradě na okraji malého městečka - větší vesnice, která se jmenuje Mladá Vožice.Apartmány uklízíme bez chemie, alespoň bez té škodlivé. Uklízíme a pereme pouze s Ecoverama, kdo je zná, ví, že jsou dobré, kdo ne, může je u nás poznat.Tím, že i u nás budete třídit odpad, přispějete k tvorbě humusu na našem kompostě a tím pádem k tvorbě skvělých dýní. Výsledným produktem je pak ještě skvělejší dýňová polévka nebo dýňový džem. Víc se o nich můžete dočíst v záložce „ kurzy“.
2594,- za 1 osobu a noc
2594,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (13) Tábor (7) Bechyně (3) Chotoviny, okres Tábor (1) Jistebnice (1) Malšice (1) Chotoviny (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací