Ubytování Sezimovo Ústí a okolí

Cena (osoba/noc)


Grand Tábor

Náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
(3,4 km od centra Sezimovo Ústí)
Hotel poskytuje příjemné, moderní a cenově velmi příznivé ubytování. Hosté si mohou vybrat pokoj s vlastní koupelnou a WC, nebo za příznivější cenu pokoj s koupelnou a WC na chodbě. K dispozici je WiFi, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti, bezpečné uložení kol, společná kuchyňka, pračka, sušička a další drobné služby.
940,- za 1 osobu a noc
940,- za 2 osoby a noc


Hostinec a penzion U Rezků

Sedlecká 82, Jistebnice
(16,0 km od centra Sezimovo Ústí)
Vítáme Vás v rodinném restauračním a ubytovacím zařízení Hostinec a penzion U Rezků, který se nachází na náměstí historického města Jistebnice, v turistické lokalitě Toulava. Jistebnice leží 85km jižně od Prahy a 14km severně od Tábora, nedaleko vyhledávaného Ski areálu Monínec. Okolí je vhodné pro cykloturistiku (přírodní park Jistebnická vrchovina 578 m.n.m.), v zimě pro běžkařské lyžování, a jde o ideální výchozí místo pro výlety po Jižních a Středních Čechách.
909,- za 1 osobu a noc
909,- za 2 osoby a noc


Apartment Zelená zahrada

Ronovská 117, Mladá Vožice
(18,6 km od centra Sezimovo Ústí)
Apartmány zelená zahrada leží ve velké zahradě na okraji malého městečka - větší vesnice, která se jmenuje Mladá Vožice.Apartmány uklízíme bez chemie, alespoň bez té škodlivé. Uklízíme a pereme pouze s Ecoverama, kdo je zná, ví, že jsou dobré, kdo ne, může je u nás poznat.Tím, že i u nás budete třídit odpad, přispějete k tvorbě humusu na našem kompostě a tím pádem k tvorbě skvělých dýní. Výsledným produktem je pak ještě skvělejší dýňová polévka nebo dýňový džem. Víc se o nich můžete dočíst v záložce „ kurzy“.
1539,- za 1 osobu a noc
1539,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (12) Tábor (7) Chotoviny, okres Tábor (1) Bechyně (1) Jistebnice (1) Chotoviny (1) Mladá Vožice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací