Ubytování Sedlec a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartmány V Jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
(5,3 km od centra Sedlec)
Vítejte v designérsko-vinařských apartmánech v jámě, které se nacházejí v srdci historického mikulova. v jámě jsme otevřeli v červenci 2012 jako apartmánový dům. od té doby nabízíme jedinečný pronájem ve třech designových apartmánech navržených podle nejvyššího standardu kvalitního, moderního a stylového bydlení. každý z apartmánů je designovým originálem, ale všechny tři spojuje jedno – neopakovatelný výhled na mikulov z oken a prostorných teras. ve spojení s vinným sklepem, který je plný moravského bohatství, jsou apartmány v jámě ideálním místem pro odpočinek v kruhu rodiny a blízkých.
2702,- za 1 osobu a noc
2702,- za 2 osoby a nocPenzion Prinz

Valtice nám. Svobody 1111, Valtice
(6,2 km od centra Sedlec)
Rodinný penzion PRINZ*** najdete v srdci Lednicko-valtického areálu, v samém centru historického náměstí města Valtice. Penzion PRINZ*** byl v roce 2010 oceněn Asociací hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) titulem „PENZION ROKU 2010 ČR“. O rok později, se ubytování které nabízíme, umístilo v TOP 10 „PENZION ROKU 2011 ČR“ a v roce 2012 jsme v TOP 25 „PENZION ROKU 2012 ČR“. Toto ocenění hotelovou asociací nás velice těší, nicméně jste pro nás důležitější Vy, naši zákazníci. Neváhejte nám sdělit své nápady na inovace, podněty ke zlepšení, nebo nám dejte vědět jak jste byli se službami spokojeni.
1973,- za 1 osobu a noc
 
Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

Sadová 907, Valtice
(6,7 km od centra Sedlec)
Relaxační studio VERA se nachází v LEDNICKO – VALTICKÉM AREÁLU v klidné části města Valtic, cca 10 min příjemnou chůzí od centra města. V našem Relaxačním studiu VERA poskytujeme kvalitní relaxačně-regenerační masáže, wellness a kosmetické ošetření pleti a těla. Nově jsme pro Vás rozšířili službu o ubytování ve dvou pokojích s nádechem romantiky a její atmosféry.
1567,- za 1 osobu a noc
1567,- za 2 osoby a nocPenzion Siesta

Breclavska 630, Valtice
(6,7 km od centra Sedlec)
Penzionu Siesta Valtice - ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu. Ubytování Valtice - Penzion Siesta se nachází 450 m od centra města Valtice, součásti Lednicko – Valtického areálu. Penzion Siesta - ubytování Valtice nabízí ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém, třílůžkovém pokoji a v dvouložnicovém apartmánu. Celková kapacita je 60 lůžek. V našem penzionu lze platit platební kartou. Navštivte naše ubytování Valtice - Penzion Siesta.
2659,- za 1 osobu a noc
2659,- za 2 osoby a nocPenzion u Dyje

Bulhary č.p.113, Bulhary
(7,1 km od centra Sedlec)
Vítejte na stránkách rodinného penzionu U Dyje v obci Bulhary na Jížní Moravě. Obec Bulhary se nachází na pomezí mezi oblastmi lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava. Penzion se nachází v krásném přírodním prostředí s výhledem na Dyji, která je zasazena do lesního panorámatu. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je umístěn hned vedle cyklistické stezky a v bezprostřední blízkosti řeky Dyje a to je výborná příležitost pro vodní turistiku. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Ubytování v našem penzionu ocení především turisté, cyklisté, rybáři i rodiny s dětmi, kteří preferují přírodu, soukromí a domácí prostředí.
1265,- za 1 osobu a noc
1265,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 40 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (28) Jižní Čechy (4) Lednicko-valtický areál (2) Lednice (1) Valtice (8) Mikulov (6) Břeclav (6) Lednice (5) Hustopeče (4) Klentnice (2)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací