Ubytování Roztoky a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Dana Troja

Trojská 129, Praha
(5,2 km od centra Roztoky)
CAMP - PENZION DANA TROJA je umístěn v zahradě klidné obytné čtvrti, 20 minut MHD od centra města. Pražská botanická zahrada, ZOO, zámek Troja, postavený v barokním stylu a největší pražský park „Stromovka“ jsou v docházkové vzdálenosti. Camp nabízí místa pro postavení stanů, zaparkování obytných automobilů a karavanů včetně elektrických přípojek a možnost ubytování hostů v pěti pokojích (2, 3 a 4 lůžka). V recepci je možné koupit nápoje a základní potraviny.
946,- za 1 osobu a noc
 


Pension Lucie

Klapkova 53, Praha
(5,4 km od centra Roztoky)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
2572,- za 1 osobu a noc
2572,- za 2 osoby a nocCastle Residence Praha

Květinářská 755, Praha
(5,7 km od centra Roztoky)
The hotel is located in the picturesque residential and wine growing area of Prague-Troja, just 15 minutes away from the heart of Prague Old Town. Ideal for long term rentals or families and friends. Baroque building, 180 sqm, for 1 to 8 guests, 4 bedrooms + 4 bathrooms + kitchen, separate entrance, cellar, Individual furniture set up free of charge, Free WiFi, Tea & coffee making facilities, Safe, Minibar, Direct line telephone, Satellite TV, Working desk, Separate entrance area, Luggage rack, Spacious wardrobes, Walk in shower, Hair dryer, Bath amenities.
2406,- za 1 osobu a noc
2406,- za 2 osoby a noc
Hotel Hoffmeister & Spa

Pod Bruskou 7, Praha
(7,3 km od centra Roztoky)
Hotel Hoffmeister & Spa***** se nachází v pražském podhradí, vedle Pražského hradu a nábřeží, každý z luxusních pokojů má svůj unikátní dekor, jsou plně klimatizované,nabídka služeb je velká od parních lázní, kosmetického salónu, římských lázní, masáží, 2 restaurací až po soukromé lázně a wellness, terasu s výhledem na Starou Prahu, gurmánskou restauraci a podzemní parkoviště, samozřejmostí je pořádání oslav, svateb a firemních akcí
4136,- za 1 osobu a noc
 


Golden Well

U Zlaté Studně 166/4, Praha
(7,5 km od centra Roztoky)
Golden Well***** přímo pod hradbami Pražského hradu ve čtvrti Malá Strana se nachází luxusní butikový hotel se 17 pokoji a 2 apartmány s jedinečným designem, dle ankety Traveller´s Choice je 3. nejlepší na světě a nejlepší hotel v Evropě v hotelu najdeme originální malby a další umělecká díla, hotel vyniká výhledy na Prahu, vyjimečným servisem a službami na světové úrovni, k hotelu patří také cenami ověnčená restaurace Terasa U Zlaté studně se dvěma venkovními terasami, památky Prahy jsou zde pouhých pár kroků z hotelu
6062,- za 1 osobu a noc
6062,- za 2 osoby a noc


Golden Prague Residence

náměstí Curieových 43/5, Praha
(7,6 km od centra Roztoky)
Golden Prague Residence nabízí výhodné ubytování v historickém centru hlavního města vedle hotelu InterContinental Prague a Pařížské ulice. Residence poskytuje možnost kvalitního ubytování ve 27 moderně a vkusně zařízených, klimatizovaných apartmánech o velikosti od 35 do 144 m2. Jedinečná poloha residence v klidné části Starého Města a nedaleko Letenských sadů je vhodná pro dlouhodobé ubytování, ať už pracovní nebo prázdninové. Všechny apartmány jsou vybavené Wi-Fi připojením zdarma, moderním, stylovým nábytkem ze studia Nobis, kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, ledničkou kombinovanou s mrazákem a varnou konvicí. V rámci residence je také k dispozici pračka a sušička zdarma. Všem hostům je zdarma poskytnut vstup do Health Club & Spa hotelu InterContinental Prague a další služby, jako parkování, prádelna, čistírna či stravování za zvýhodněné ceny.
4593,- za 1 osobu a noc
4593,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 179 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací