Ubytování Roztoky a okolí

Cena (osoba/noc)Pension Lucie

Klapkova 53, Praha
(5,4 km od centra Roztoky)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
1990,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a nocHotel Hoffmeister & Spa

Pod Bruskou 7, Praha
(7,3 km od centra Roztoky)
Hotel Hoffmeister & Spa***** se nachází v pražském podhradí, vedle Pražského hradu a nábřeží, každý z luxusních pokojů má svůj unikátní dekor, jsou plně klimatizované,nabídka služeb je velká od parních lázní, kosmetického salónu, římských lázní, masáží, 2 restaurací až po soukromé lázně a wellness, terasu s výhledem na Starou Prahu, gurmánskou restauraci a podzemní parkoviště, samozřejmostí je pořádání oslav, svateb a firemních akcí
7831,- za 1 osobu a noc
7831,- za 2 osoby a nocGolden Prague Residence

náměstí Curieových 43/5, Praha
(7,6 km od centra Roztoky)
Golden Prague Residence nabízí výhodné ubytování v historickém centru hlavního města vedle hotelu InterContinental Prague a Pařížské ulice. Residence poskytuje možnost kvalitního ubytování ve 27 moderně a vkusně zařízených, klimatizovaných apartmánech o velikosti od 35 do 144 m2. Jedinečná poloha residence v klidné části Starého Města a nedaleko Letenských sadů je vhodná pro dlouhodobé ubytování, ať už pracovní nebo prázdninové. Všechny apartmány jsou vybavené Wi-Fi připojením zdarma, moderním, stylovým nábytkem ze studia Nobis, kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, ledničkou kombinovanou s mrazákem a varnou konvicí. V rámci residence je také k dispozici pračka a sušička zdarma. Všem hostům je zdarma poskytnut vstup do Health Club & Spa hotelu InterContinental Prague a další služby, jako parkování, prádelna, čistírna či stravování za zvýhodněné ceny.
3393,- za 1 osobu a noc
3393,- za 2 osoby a noc

Luxury Family Hotel Royal Palace

Letenska 11, Praha
(7,7 km od centra Roztoky)
Budova hotelu byla postavena v 19.století v neorenesančním stylu a nachází se v rezervaci pražského kulturního dědictví, na Malé Straně, jež se v roce 1993 stala součástí historického dědictví UNESCO. Malá strana je tichá a klidná čtvrť, kde sídlí mnoho vládních úřadů a zahraničních ambasád. V roce 2007-2008 došlo k rozsáhlé rekonstrukci celého objektu, budova byla přestavěna na luxusní hotel a dne 1. září byl slavnostně zahájen provoz 5*hotelu Royal Palace.
Luxury
12897,- za 1 osobu a noc
12897,- za 2 osoby a noc

U Páva

U Lužického Semináře 30, Praha
(7,8 km od centra Roztoky)
Vítejte na stránkách rodinného hotelu U Páva, který nabízí jedinečné ubytování přímo v historickém centru Prahy, hlavního města České republiky. Hotel se nachází v městské části Praha 1, jen několik málo desítek metrů od nejnavštěvovanějšího Karlova mostu či Kampy, pár minut od Pražského hradu, chrámu sv. Víta a Staroměstského náměstí. Nejenom skvělá lokalita je výhodou tohoto luxusního hotelu. Je to také nezapomenutelná atmosféra a příjemné prostředí, jež tento luxusní hotel v Prazeposkytuje. Můžete zde strávit neopakovatelné romantické chvilky, líbánky či zaslouženou dovolenou a jistě se sem budete rádi vracet. Útulné, klidné a přitom přepychové prostředí uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
1957,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 91 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací