Ubytování Rožnov pod Radhoštěm a okolí

Cena (osoba/noc)

Chata Mir

Dolní Bečva 318, Dolní Bečva
(4,2 km od centra Rožnov pod Radhoštěm)
Chata Mír se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd, v nadmořské výšce 710m, přímo pod vrcholem hory Radhošť, která patří mezi hojně vyhledávaná turistická centra. Jediná typická turistická chata v Beskydech prošla nedávno kompletní rekonstrukcí všech prostor, proto se návštěvníci chaty Mír setkají s vysokým komfortem, kdy je však zanechán původní ráz chaty.
1300,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a nocHostinec a penzion Dolní Dvůr

Veřovice 28, Veřovice
(9,8 km od centra Rožnov pod Radhoštěm)
Dolní Dvůr je stylová restaurace s domácí kuchyní v klidném a útulném prostředí. Vnitřní prostory jsou členěny na dvě samostatné místnosti, menší nekuřácká je pro 20 osob, větší terasa s krbem a kamennou podlahou poté pro 26 osob a volně navazuje na venkovní zahrádku s pohodlnými křesly a stoly. Od léta 2010 máme novou dřevěnou pergolu s krbem. Za masivní dubové stoly s lavicemi se pohodlně usadí 20 osob. Pro děti je na zahrádce připravena skluzavka a za nepříznivého počasí si vaši nejmenší mohou hrát v dětském koutku. V prostorách hostince je připojení k Wi-Fi. Po rozsáhlé rekonstrukci půdních prostor přibyly ke stávajícím pokojům v podkroví čtyři nové dvoulůžkové pokoje s přistýlkami. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem a wc. Pokoje jsou vybaveny úložnými prostory, lednicí, klimatizací, smart televizí, samozřejmostí je připojení k internetu pomocí wifi.
689,- za 1 osobu a noc
1148,- za 2 osoby a nocHotel McLimon

Malostranská 31, Šenov u Nového Jičína
(19,4 km od centra Rožnov pod Radhoštěm)
Vítáme vás u nás. Jsme moderní rodinný hotel v těsné blízkosti města Nový Jičín. Naším cílem a snahou je vám vykouzlit úsměv na tvářích poskytováním kvalitních služeb i naším osobním přístupem. „Nechte se u nás rozmazlit J“ Toto je krédo našeho profesionálního týmu a celého kolektivu.
1650,- za 1 osobu a noc
1900,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací