Ubytování Rokycany a okolí

Cena (osoba/noc)

Farma Moulisových

Milínov 23, Nezvěstice
(10,6 km od centra Rokycany)
abízíme ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 23 lůžek. Apartmán Josef, František a Jaroslav jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem s dřevěnou podlahou a v mezonetovém apartmánu Josef jsou umístěna kachlová kamna s pecí. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Samozřejmostí je televize a v celém penzionu možnost bezplatného připojení k internetu. Pro informaci o ceně ubytování a obsazenosti si můžete nezávazně vyplnit rezervační formulář. Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby, lze u nás nově platit platební kartou.
1992,- za 1 osobu a noc
1992,- za 2 osoby a noc
Apartsee

Hálkova 44 ap.n. 5A 5B, Plzeň
(16,3 km od centra Rokycany)
Chystáte se na služební cestu nebo na rodinnou dovolenou do čtvrtého největšího města v České republice? Pak rozhodně využijte ubytování v jednom ze dvou zcela nových a moderních apartmánů přímo v centru západočeské metropole. K dispozici jsou 2 oddělené apartmánové byty pro 2-4 osoby o rozloze 70 metrů čtverečních. Dnešní Plzeň se rozkládá na ploše 125 km2 a žije zde zhruba 167 000 obyvatel. Vysoká kulturní i hospodářská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Historické jádro města bylo v roce 1989 prohlášeno městskou památkovou rezervací.
1487,- za 1 osobu a noc
1718,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (13) Plzeň (12) Nezvěstice (1)

Informace

Rokycany, okresní město v západních Čechách, jsou místem s vynikajícím spojením po železnici i dálnici. Nachází se nedaleko Plzně a mohou Vám posloužit jako výchozí bod pro toulky po okolí.

Jedním z míst, která byste rozhodně měli navštívit, je královské město Mýto u Rokycan, vzdálené od Rokycan pouhých 11 kilometrů. Ve volných chvílích můžete prozkoumávat místní lesy nebo zajet do nedalekého Zbirohu na zdejší zámek. Nejen okolí, ale i samotné město má však co nabídnout. Najdete tu mnoho unikátních domů, kostelů a kapliček. Projít se můžete také kolem zbytků opevnění z konce 13. století. Ve městě, které za 2. světové válce leželo na tzv. demarkační linii, se nachází památník a Vojenské muzeum.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací