Ubytování Říčany u Brna a okolí

Cena (osoba/noc)

Bed&Breakfast Klafé

Klácelova 1a, Brno
(14,6 km od centra Říčany u Brna)
Bed & Breakfast Klafé najdete v Brně v prostorách malého činžovního domu na ulici Klácelova 1a, postaveném v roce 1930. Celý dům prošel citlivou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování ve čtyřech stylových dvoulůžkových pokojích (I.n.p.) a příjemné posezení v kavárně Klafé s letní venkovní zahrádkou v přízemí domu. V meziválečných letech byla v Brně vyprojektována českými i zahraničními architekty řada zajímavých staveb ve stylu funkcionalismu, stavebního slohu, v němž se technický záměr a účel snoubil s uměním. Jelikož většina rodinných domů z tohoto období byla postavena v Masarykově čtvrti, v jejímž centru najdete i náš rodinný Bed & Breakfest Klafé, duch 30. let minulého století se promítl nejen do samotného domu, ale i do vybavení jednotlivých pokojů.
1582,- za 1 osobu a noc
1582,- za 2 osoby a nocAVANTI Hotel

Střední 61, Brno
(16,1 km od centra Říčany u Brna)
Kousek od centra Brna se nalézá AVANTI Hotel**** se 2 restauracemi: AVANTI a Arkáda, kde vaří tradiční českou kuchyni. Hotel nabízí pohodlné ubytování a umožňuje sportovní vyžití jako je bowling, wellness a nebo zapůjčení koloběžek na recepci. Parkoviště, wi-fi a snídaně v ceně ubytování.
Doporučujeme
1979,- za 1 osobu a noc
2172,- za 2 osoby a nocRestaurant & Design Hotel Noem Arch

Cimburkova 9, Brno
(16,2 km od centra Říčany u Brna)
Všechny pokoje jsou navrženy do stylu lodních kajut (posádková, důstojnická, kapitánská kajuta). Využít můžete tamní restauraci, Cocktail Bar & Podpalubí s výběrem rozmanitých druhů vín z celého světa, konferenční sály, USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi nebo posezení na letní terase.
1950,- za 1 osobu a noc
2500,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 19 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (14) Brno (5) Brno (15) Brno - Kohoutovice (1) Zastávka (1) Němčice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací