Ubytování Říčany u Brna a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Na Kytnerce

Kytnerova 6/1, Brno
(14,2 km od centra Říčany u Brna)
Penzion Na Kytnerce*** nabízí 5 pokojů včetně apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny komfortními matracemim, hotel se nachází 10 minut od centra Brna v klidné části Medlánky, samozřejmostí je pořádání soukromých a firemních akcí, letní zahrádka a parkoviště, velký důraz je kladen i na restauraci a prezentaci nabízených jídel
1451,- za 1 osobu a noc
1791,- za 2 osoby a nocLinden Restaurant and Pension

Mácova 5, Brno
(14,4 km od centra Říčany u Brna)
PENSION LINDEN disponuje celkem 7x dvoulůžkovými a 2x třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 20 lůžek, samozřejmě je možnost i přistýlky. Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.
1487,- za 1 osobu a noc
 Bed&Breakfast Klafé

Klácelova 1a, Brno
(14,6 km od centra Říčany u Brna)
Bed & Breakfast Klafé najdete v Brně v prostorách malého činžovního domu na ulici Klácelova 1a, postaveném v roce 1930. Celý dům prošel citlivou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování ve čtyřech stylových dvoulůžkových pokojích (I.n.p.) a příjemné posezení v kavárně Klafé s letní venkovní zahrádkou v přízemí domu. V meziválečných letech byla v Brně vyprojektována českými i zahraničními architekty řada zajímavých staveb ve stylu funkcionalismu, stavebního slohu, v němž se technický záměr a účel snoubil s uměním. Jelikož většina rodinných domů z tohoto období byla postavena v Masarykově čtvrti, v jejímž centru najdete i náš rodinný Bed & Breakfest Klafé, duch 30. let minulého století se promítl nejen do samotného domu, ale i do vybavení jednotlivých pokojů.
1594,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 42 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (22) Brno (13) Střední Morava a Jeseníky (5) Vysočina (1) Brno (36) Zastávka (1) Náměšť nad Oslavou (1) Kuřim (1) Němčice (1) Lipůvka (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací