Ubytování Řevnice a okolí

Cena (osoba/noc)Pension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(13,7 km od centra Řevnice)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a nocPenzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(14,1 km od centra Řevnice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
613,- za 1 osobu a noc
856,- za 2 osoby a noc

Pension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(19,6 km od centra Řevnice)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1562,- za 1 osobu a noc
1562,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Hlavní město Praha (6) Střední Čechy (4) Praha-západ (1) Praha (6) Beroun (3) Dobřichovice (1) Holšiny (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací